Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
1
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
1
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
0
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Arsenal este noua campioană a Angliei după 22 de ani! » Bournemouth a încurcat-o pe Manchester City
1
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Catalogul cu note , un amalgam hapciupalitic! Dovada? Un jucator cu realizari, Radunovic ia aceeasi nota (6) ca si Ganea!!!??? Serios? Sut nesigur, prrcipitat, pase gresite cu duiumul , e comparabil cu Lixandru ,care chiar a jucat decent... Note puse " dupa ureche"!!!
Scrieti ca Radunovic a fost indestructibil si a jucat fara pata? Pai si de ce ia doar 6? Nu corelam si noi textele cu nota?
La gsp se unesc mai greu punctele blatului din ultimele doua etape. Amuzante notele, dar sunt de inteles. Gsp a jucat acest meci cu corpul de control la tâmplă. Recunoscuse si Tolontan ca ei nu sunt ca altii, sunt ca ei. Adica, ridicoli.
Îmi pare rău că lui Cristi Ganea nu i se dau mai multe minute și șanse. E un fotbalist bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.