Alte știri din fotbal
Ofertă din Superliga pentru Virgil Ghiță » Candidata la titlu încearcă lovitura
0
Prima nemulțumire la adresa lui Ioan Ovidiu Sabău: „Văd că am făcut greșeala asta. Uite unde a dus”
0
Jucătorul român a pierdut echipa la FCSB: „Nu e pregătit pentru astfel de meciuri”
0
Radu Naum, tiradă în direct: „Asistăm la lucruri din astea, la meciuri false! Poate m-am înfierbântat, dar an de an e aceeași șaradă”
2
Știri din fotbal internațional
Suporterii lui Chelsea, furioși și la victorie! » Pe cine le-a cășunat
0
Legenda lui Real îl atacă pe Vinicius: „Nimeni nu-l vrea, din cauza caracterului”
0
Xabi Alonso, după debutul cu victorie la Chelsea: „Să nu ne pierdem controlul emoțional”
0
Drăgușin cere răbdare, după dezastrul de la Roma: „Suntem abia la început, avem nevoie de timp”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Legea ANI, adoptată de Camera Deputaților. Cum arată „fișa publică de ...
Libertatea
Bătrâna, comuna uitată în munți, cu 50 de locuitori și pistă de biciclete. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Și dacă celor de la CSA le păsa atât de mult de suporteri, de ce au intentat procesul pentru marcă doar în 2011 ? De ce nu l-au intentat în 2003 ?
Ii explici de un milion de ori, ii spui ce a preluat FC Steaua de la AFC si ce nu, subliniezi ca nu este vorba despre stadion, anexe, marca....si uite-l cu ce vine la in final! Pierdere de vreme!
Ce performante sportive au celelalte sectii?:))) S-a ales praful de toate, cu mici exceptii...
Ah, linistiti baietii, cred si eu, cand esti abonat la banul public. Aici nu e criteriul de performanta, e pe fara numar. Prosti sunt aia de se asociaza cu abominatia asta.
In sfarsit ai inteles! E clar, esti martzipan!:))
Când ai 20 de milioane euro buget, practic cel mai bogat club sportiv din România, trebuie sa fii prost ca Hincu, Petrea, Bixi sau Boroi sa nu faci performanta ... La Steaua nu banii sunt problema ci modul in care sunt administrați. Dar deh, fiiind o instituție publica nu ar trebui sa ne mire.
Exact! :-)))) Unde ai făcut mă facultatea aia!? Chiar și ălora de la Spiru Haret le-ar fi rusine cu un astfel de absolvent! :-)))
Iar mă cu prostiile astea, parca erai “om cu facultate”, ce naibii!? Nu trebuie sa bage nimeni nimic, la vara, dacă vom promova in L2, se va face iar un contract de externalizare a activității sportive pe un proxy unde îți dau tie (sic!) 0.000000001%, restul CSA, și scriptic este “privat” :-)))) Nu e vreo noutate, nen-tu jjijji s-a dus chiar și la TAS pt a contesta decizia FRF de a permite așa ceva, însă, după cum știi, TAS (practic acest D-zeul Tatăl al fcsbistilor :-))) ) i-a spus un apăsat pass! :-)))
Trebuie sa va asociati cu un privat ca sa puteti juca in prima liga...
Care nu poate sa joace in prima liga!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.