Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Aroganta pe care o are Pancu o avea si lacatus la Steaua prietene .Amândoi sant facuti din acelasi aluat prietene, iubesc pana la nebunie echipa lor de suflet. Nui nici o diferenta.A ba da am uitat ,pancu nu rupe picioarele la adversari
mie mila de tine,ups ,de fapt nu imi e ,esti prea p a pagal pt mine,o sa vezi ca rapid se desfiinteaza sa vezi atunci party in tara !acum *** a *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deși mă deranjează obrăzniciile obișnuite ale unora din suporterii rapidişti, nu le-aș dori să dispară de pe scena fotbalului mare din motive puerile, ci să-și apere "onoarea" pe gazon și să se poziționeze acolo unde îi recomandă valoarea sportivă, fără "aroganțe" de tip Pancu (care pare totuși "născut" în Giuleşti dintr-un "altoi" adus de la Cotnari), ori fault-uri grosolane "model" Săpunaru !
Vezi ca de la anul nu mai existati. Moscova a cerut sigla si palmaresul. Iar *** si neamurile lui nu are banii care ii cere Rusia. Mai bine faceti lobby/campanie la Moscova, ca acolo sunt deja puse trofeele, palmaresul si sigla....linga Tezaurul Romaniei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu esti ca si restul de *** niste EFECTE de copy-paste intarziate dar tipic *** ... Dar simpatic ca inca mai trage'ti in a supravietuii din puscarii, prin neamurile neamurilor de neamuri, etc.. etc... *** aia sunteti ... no-name fcsb.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ***. Se vede ca esti copil mic, si inca stai in *** emigrant illegal cu nume conspirativ care tia pasat si tie infectia moscovei. Ooohh...ce simpatic!!! Mai insulti si braduri adevarate ca Mercedes, Ford, etc... (poate te da in judecata OCCIDENTUL) .....cu ceva ce fcsb/steaua sau ce *** o mai numiti voi... nu este nici cat o Lada de bere cu sticlele sparte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
du te tu cu m a ta si fa treaba asta !
Pai daca o ceri... o gasesti mai magnet wenge! Ce traditie aveti voi ma? Ce aveti voi e doar patina timpului, care incepe sa produca efectele mult asteptate... finalul tragic pt voi. Palmares nu mai vorbim... zero!!! Anul asta retrogradati pe cale sportiva, nu ca data trecuta pe manevre financiare... la cel mai frumos si curat club din lume, *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa angajeze o firma de paza la misto, doar pt meciu cu chiajna, nu cred ca depaseste suma de 30 de mii !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.