Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
4
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
1
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
la fel cum semnalizezi tu ca esti ***!!! una e administrarea stadionului si alta e organizarea unui eveniment! fie el concert,meci, circ. asa ca stai jos. nota 1.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acesti 'suporteri" ar putea fi identificati cu usurinta ,si sa plateasca ei pentru faptele comise.Ce vina are clubul care plateste chirie stadionului plateste firma de paza care ar trebui sa previna asemenea evenimente. Ar trebui sa plateasca si fima de security in solidar cu faptasii nu clubul....
Eu sunt de acord cu pedepsele acestea ,dar NU sunt de acord că toate echipele sa fie tratate LA FEL nu cu toate echipele se procedeaza la fel si amenzile pentru RAPID sunt MARI și PEDEPSELE de asemenea ,dar alte echipe sunt tratate cu indulgenta (fcsb) pentru aceleași fapte.Drept dovada in acest sens să faceti o comparatie între amenzile date frf. Apropo unii sunt anchetati pentru introducerea materialelor pirotehnice dar altii NU,oare legea NU este aceeași pentru toți sau este valabila numai pentru UNII pentru alții nu căci de văzut am văzut pe multe stadioane.Și pentru că suntem la acest capitol cei care sunt în drept să controleze la intrarea în stadion ce fac.PS. NU sunt de acord cu spectacolul pirotehnic dar eu vreau sa fie aceeași LEGE valabila pentru toate stadioanele.
"Echipa" sa se uite in oglinda. Aia sunteți, ba. Nu te mai da Aristocrat, ca termenul era (s)pus la băutura.
Oh the trouble with the truth Is it's always the same old thing So hard to forget, so impossible for me to change Every time I try to fight it I know I'll be left to blame Oh the trouble with the truth Is it's always the same old thing And the trouble with the truth Is it's just what I need to hear
Ala nu a fost el. A fost sora amantei amantei care nu ii dădea pace. Ce sa mai facă si bietul om? Nenea Sucu, doncha worry bre, noi te iubim.
Sa nu uitam ca Don Shucu a luat atitudine in numele magnatilor economici din Romania, ca nu cumva sa se schimbe "status quo" aliobagirii Romaniei in fata UE.
Ceea ce duce, logic, la ideea ca Ministerul Transporturilor si CS Rapid au "cartite" apartinanad galeriei rapidiste (sau mana in mana cu ea) care usureaza ascunderea acestor materiale in stadion.
Nu. Nu ei îl administrează. Ministerul transporturilor prin CS RAPID îl administrează. Ești fcfcsbist și mai și semnalizezi.
''În jur de 500.000 de euro pe sezon am încasat din amenzi.'' norocosule, de la cine AI INCASAT bre, spune-ne si noua, nu fi chitra! ''Dacă tot mi-ai dat amenzi, nu știu de ce îmi mai închizi stadionul. Mi se pare dublă impunere. '' ai dreptate, nu e drept, pai daca ma condamni la puscarie de ce ma si degradezi sau imi interzici pentru un timp o parte din drepturile civile??? cu asa mini-patron, tot ninel e mai destept!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.