Alte știri din fotbal
Trei mutări dintr-un foc la Dinamo » Jucătorii s-au înțeles și urmează să fie prezentați
0
A reziliat cu Dinamo! Pariul lui Kopic a „rupt” contractul: GSP are detalii din culise
0
Gică Popescu, dialog interesant cu Ilie Dumitrescu: „Lasă-mă să termin! Nu mai sugrumați cluburile”
1
„Grealish” din Superliga! Noul transfer impresionează cu gambele lui masive și se prezintă: „Am venit la cea mai mare echipă din România”
5
Știri din fotbal internațional
Jurnaliștii spanioli anunță „bomba” la Real Madrid!
0
Florinel Coman, s-a accidentat în duelul cu echipa lui Cosmin Contra: imagini cu piciorul fotbalistului
0
Negocieri istorice: Sergio Ramos a sosit pentru a cumpăra clubul!
0
De ce s-a retras legendarul Marco van Basten din televiziunea olandeză: „Suntem șocați”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
Cine e românul vecin și prieten cu președintele asasinat, care l-a adus pe ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinării lui Ioan Crișan. Fosta amantă a omului de afaceri: ...
Libertatea
Perfect de acord cu zsigodya. Pacat ca nu a plecat definitiv Copos de la Rapid, ca asta continua sa manipuleze lucrurile pe acolo. Coman sa faca bine sa nu cedeze, sa plece
Dani, nu semna nimic cu maimutzoii din conducere !
S_U_G_I P_U_L_A MIHAI!
comane,esti un vanzator!
nu te lasa, Dane, scapa-te de mizeriile astea care iti trag numele in jos. Asa se lucreaza la Rapid; santaj, minciuna.. toate marca Copos (si mai nou vad si Taher). Du-te la mai bine. Daca ai posibilitatea, semneaza cu CFR, este club serios si de viitor. Meriti sa joci in UCL
Sunt rapidist, dar ceea ce i se intampla lui Coman e nepermis. Michael Ballack a plecat gratis din cate stiu atat de la Leverkusen, cat si de la Bayern Munchen. dar a jucat pana in ultima clipa. Nu poti sa-l santajezi pe Coman. E bataie de joc!
Dani, mergi cu Dica la Catania si n-o sa-ti para rau!
hai la brasov Dani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.