Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Deschidere de scor
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Peluza SUD, aia care au reusit sa dea Steaua pe mana CSA-ului, de cand zic ca sunt doar niste suporteri de carton si oameni fara educatie!
Ala care a dat ultima bucata e rapidist , asta din imagine adica .Dar da , nu era singur . Mai erau cateva *** de la sud eximbank , talharii si hotii aia de i-a aruncat gigi de pe stadion dupa ce a refuzat sa le mai dea bani . Ala e un grup infractional foarte puternic . In noaptea aia , mai era un musulman de la hunters si inca vreo 2 din titani , mari smecheri de cartier .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suporterul e stelist nu rapidist , ziaristi corupti manjiti cu hrana pt copii vostri blestemati .
De ce să recunoască şi să ia mai puțin?!Omul are pe conştiință viața unui om şi vrea pedeapsa maximă!Un ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.