Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
U Cluj, victorie dramatică cu UTA Arad » Meci cu de toate: 3 goluri, penalty și eliminare! Clasamentul
2
Risc de accidentări! Gazonul de pe „Arcul de Triumf” arată groaznic, înainte de FCSB - FC Botoșani
2
Gigi Becali s-a ținut de cuvânt! FCSB a schimbat sistemul pentru partida cu FC Botoșani
1
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Daca UEFA e rea si ne-am dat seama imediat si nu vrea sa-l lase pe Mirel nici la vestiar sa vina sa stea cu noi in tribuna sa incurajam frenetic pe baietii. Avem incredere deplina adica si totala ca va utiliza un trident din care nu lipseste motoreta pe aripi pe care deja o cunoastem si stim. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
pai, daca pleaca se va apuca. a si zis in conferinta de presa. eu nu stiu din start de ce s-a bagat in mizeria asta cu iz de branza stricata. mai in gluma mai in serios, de ce nu se legitimeaza ca jucator? (poate ca s-a legitimat, nu ar fi prima oara, vezi cazul iordanescu in 1986). cred ca in mijlocul apararii inca se descurca mai bine decat Papp si de acolo poate da si indicatii. unde mai pui ca are si acces la vestiare :)))))))))))))
ajunge cu atatea reportaje despre personajul asta.... nu deschizi bine Gazeta,ca hop..Ratzoi!!! m-i se face scarba..... pe bune...mai sunt si alte stiri , echipe,personalitati
oho, a intrat primul HATER antistelist de serviciu :)
Lasati, ma, omul in pace, sa antreneze, atat cat stie si cat poate! Chiar n-am nimic cu el. Radoi a dovedit pana acum mult bun simt. Problema e a celor din conducerea FCSB, in frunte cu Smeritu', care au vrut sa dovedeasca tuturor ca nu le pasa de reguli. Radoi, din marea lui dorinta de a antrena echipa de suflet, a picat la mijloc.
Cei mai "zgomotosi" postaci sunt suporterii cluburilor Insolvente / Hoate . The irony..........
:):) DUPA NUME BANUI...CA ESTI..ARDELEAN...NU CONTEAZA TE PRINZI TU ...CANDVA CA E O....IRONIE.. DE CE ATATA GRABA?...:):)
De ce nu intră pe teren? În acest caz s-ar rezolva și vestiarul precum și comunicarea în timpul meciului.
Pai tu erai gigiloverul nr 1 al siteului....tu l-ai sustinut. Culege roagele acum.
Si eu iti dau dreptate intr-o oarecare masura dar am spus ca se exagereaza,urmatorul pas ar fi sa-l sanctioneze daca foloseste buda in pauza impreuna cu jucatorii,e exagerat! De fapt ceea ce ma ingrijoreaza e aparitia a tot mai multor monopoluri, in orice domeniu si restrictiile pe care le impun privatului si propietarului, tendinta de a controla si taxa ORICE. Nu am averi de aparat dar observ si nu-mi place.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.