Alte știri din fotbal
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
0
De necrezut unde ar putea ajunge Murgia, la un an de când Dinamo, Rapid și FCSB se băteau pe el!
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
6
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
dar tu de ce cruciulitza si plamanii mamicii tale ai venit??? si de ce nu pleci daca e asa rau??? sa-ti dau la mu1e de borfas si pacalici ce esti
caro daca e periculos in romania de ce nu antrenezi in Spania? aaa nu e loc acolo - atunci bine. pa pa
Băi Caro băi da spaniolii tăi știu că anul trecut FC.Vaslui avea șanse mari de a luat titlul și că a terminat pe locul 3?Acum e pe locul 14 și se bate la retrogradare,ai destrămat această echipă,bună,incredibil după Unirea Urziceni,acum vine și FC.Vaslui? Eu în locul tău mă conformam ce s-a întâmplat anul trecut și îmi dădeam demisia cu multă rușine,faci un bine echipei dacă pleci!
Porumboiu adu-l pe Dusan Uhrin la FC.Vaslui,dacă nu acceptă atunci ia-l pe Grigoraș.
Petre Grigoraș trebuie să fie antrenor la Vaslui pentru că Ovidiu Sabău nu este antrenor bun,nu a demonstrat nimic la Poli Timișoara,echipă care juca după metodele și din amintirile tactice ale lui Dusan Uhrin.
Porumboiu,tu ești de vină pentru că cine te-a pus să-i pui o așa clauză mare în contract de 1 milion de euro.Oricum îmi mențin părerea că Caro nu se potrivește ca antrenor în România,el a venit cu alt stil,aici e altul,a adus jucători care evoluau pe la echipele a 2 la care evoluau.Decât Sabău mai bine pune-l pe Grigoraș,Sabău nu este antrenor!
LOPEZ CARO A VRUT SA DISTRUGA ECHIPA!!! SI TOTI IL INJURATI PE PORUMBOIU!!! OMU A BAGAT BANI LA ECHIPA SI E DISPERAT CA NARE REZULTATE!! LASTI CONDUCEREA PREOCUPATIVA DE ECHIPA!! FACETI TOTI LA COMMENTURI CA ULTRASI DIN GHENCEA INJURANDUL PE BECALI!! SUSTINETI ECHIPA!!! SUNT STELIST!!!DAR ACESTA ECHIPA A DEMONSTRAT CEVA ANU TRECUT SI MIAR PAREA RAU DACA AR RETROGRADA
Daca suntem impartiali in acest subiect cred ca adevarul e undeva la mijloc. Oricum clauza de reziliere a contractului pentru campionatul romanesc este imensa si cred ca un om care nu poate conduce o echipa spre victorie trebuie pana la urma sa plateasca. Pe cealalta parte Porumboiu vrea sa scape de acest antrenor dar tre sa se supuna contractului si cred ca ar trebui macar pana la finalul turului sa-l lase in functie poate sa aiba surprize. Oricum Caro nu e decat un antrenor de a 2-a mana.
Porumboiu, respecta contractul pe acre l-ai semnat!!! lasa smecheriile!
Porumboiu, respecta contractul pe acre l-ai semnat!!! lasa smecheriile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.