Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
martinpen, oricat ai vrea sa fi destept, tot dinamovist prost esti.
Daca moldovei sunt destepti, on loc sa-l dea lui Becali pe 500.000 acum, mai bine il cresc ei si dau cu 2 milioane la anul...
pe *** asta de ce nu l moderati ? ca vad ca jigneste la greu si aduce afirmatii ce nu pot fi verificate? sau asta e de al vostru?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nici un dinamovist nu se inghesuie la pomana la palat precum voi gigistii
a munci cu ziua...e cam echivalent a paste si mulge animalele infractorului ....iar faptul ca ajungi si infractor ceea ce negoita nu e...e cireasa de pe tort! lasand la o parte partea cu fariseu!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Merge wifi-ul la noi!!! La tine?
Încă merge wifiul la voi?
gigistule, in tot lotul ala de antifotbalisti care se inghesuie la o tocanita ieftina la Rin, nici unul niciodata nu se va vinde pe mai mult de 200000 de euro. Aveti un creditor sarac lipit pamantului si doar relatiile securistului anghelache in frf , cca si relatiile cu cluburile de casa fac ca *** de club pe care o sustii sa nu fie sub asa tg mures in clasament.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
,,***'', ,,gigisti''....tu te auzi ce spui tolomacule? Sunteti bonavi irecuperabili...tu stii ce facea nentu Neghinita inainte de a deveni ,,om de afaceri''? Muncea cu ziua pe la casele oamenilor din sat, facea curat la porci, vaci, ***...sau statea cu mana intinsa toata ziua si el si fratele sau. Ce legatura are meseria unuia sau altuia cu fotbalul netotule. Du-te la scoala ma copile ca o sa ajungi si tu pe drumuri, cand Neghinita spala la porci, Becali avea milioane de dolari, ati fost, sunteti si veti ramane cel mai sarac club de fotbal din Romania, sunteti un 11% minoritar care nu reprezinta Romania ci dimpotriva, nu faceti decat sa ne faceti de rusine tara, voi si mizeria de club pe care-l sustineti...auzi la el, *** si gigisti, ce tantalau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.