Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs a primit ajutor la o fază milimetrică în Japonia - Tunisia
0
Raphinha, accidentare confirmată! » Decizia selecționerului Carlo Ancelotti
0
Lovitură pentru Germania: un titular ar putea rata tot Mondialul! Julian Nagelsmann: „Nu arată bine!”
0
Imagini rare! Selecționerul a început să plângă pe teren după finalul meciului de la Mondial
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Ilie Bolojan, singurul rămas în cursă pentru șefia PNL, cu Oana Gheorghiu ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Jurist norvegian, după filmul „Fjord”, inspirat din cazul familiei ...
Libertatea
da,vaalah,eventul la alea doua gauri ale lui mma-ta...gaura aia urat mirositoare nu se pune.
L-am avut antrenor, pt 6 luni la Dacia Timisoara...din 10 cornere batute, in minim 8 dadea gol...faceam zid fals din 8 (opt) manechine...dqadea gol..punea sticla de lapte pe transversala, o nimerea de la 30 m...dadea pase de 60-70 m, si ,mingea cadea cu efect invers la max 1 m de locul dorit...la 41 ani, avea detenta de pe loc 1,10 m....fantastic ce putea face cu mingea...
Corect, poate cel mai coomplet fotbalist roman...peste Hagi in foarte multe privinte..ideea e ca, l-a tradat caracterul..cam smecheras. Dar ca fotbalist, repet, dupa mine, cel mai bun. Fata de Sinmartean, lita se paote lauda cu un mondial, la 20 de ani..si cu multe selectii in nationala si cu multe goluri.
pai iti spun eu..a plecat de la Steaua in 1980, la Poli....apoi la CFR timisoara, antrenor jucator...apoi iar la Poli, tto antrenor jucator..apoi la Jimbolia, in div C, apoi la Dacia Timisoara, tot in judet....apoi parca pe la Tirgoviste, apoi pe la Chiajna....echipe mici, oricum.
Omiti o chestie f importantqa..ce vremuri a prins Lita, si ce vremuri au prins acestia...cit sw cistiga atunci, cit se cistiga acum...deci comparatia ta e cel putin inoportuna..oricum, Lita a fost penste Sinmartean , te asigur.
Apropo nea Lita sa nu uit : Sanmartean la 50 de ani sau cat o fi avand e milionar in euro Matale la 60-70 cersesti de la patronii echipelor unde ai jucat Ti-ai da cwoiul drept sa fii in locul lui Sanmartean??? ....sau amandoua ??? :)))
Respect Nea Lita !!!! Adevarat graiesti!!! dar matale de cand te-ai lasat de fotbal ce-ai mesterit ???
Si Lita Dumitru ce a facut??? Dupa ce nu e prea destept, acum e si ipocrit. Carierele lui Lita si a lui Simartean sunt atat de asemanatoare. Glorie...Legenda...cuvinte mult prea mari pentru Lita Dumitru. Lui Lacatus cum ii mai zici? Lui Ienei... sau lui Iordanescu??
Sunt aproape 40 de ani de atunci. In perioada asta cel mai bun prieten sau chiar si fratele iti pot deveni cei mai mari dusmani. Mama, tatal, fratele si sora iti pot deveni straini si dusmani. Prietena, Sotia, Amanta, chiar si copii te pot dusmani.
Cu ce abereaza? Poate imi spui tu ce realizari are asta si nu stiu eu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.