Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cu ochelari sau fara ochelari, ramâne un cleios si un libidinos, la fel ca si napasta de langa el
Cocalarul intelectual ... Să mai apară și nevastă-sa cu o coafură Nana Mouskouri și putem zice că familia Adams s-a mutat în Românika ...
Material a rezolvat! Intelectual doar un transplant !
Si asa avea fata de bidon turtit ..........regheblat aka rusinea Romaniei....
in capul tau e multa prostie
Asta da analiza sportiva. De cand sunteti *** lui Becali si ale cocalarilor care va citesc aberatiile doar articole de astea de substanta publicati Felicitari. Sunteti deosebiti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ochelarii se numesc "progresivi" si are filtre pentru intensitatea luminii naturale si nu sunt afectati de lumina artificiala, indiferent de intensitatea acesteia. De 6 ani am ochelari "TitanFlex" progresivi, facuti in Austria, dar asta nu inseamna ca sunt... "ochelari de fite". Cine are grija de ochii sai nu insemna ca este un "fitos"! Numai in mintea unui redactor rau-intentionat poate subzista ideea aceasta de "fite".
Parca-l si vad pe Reghe cum isi pune ochelarii,ceasul se urca in Rolls lasa geamul in jos si da la maxim ultimul hit a lui Salam
Ce moacă de ,,intelectual,, prost afișează !!!
In citeva cuvinte as vrea sal caracterizez ... ati pomenit cai sta bine cu ochelari acum arata ca un mafiot si asa era mafiot ,dar trebuie sa spunem ca este un mafiot fara caracter,un manelist desavirsit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.