Alte știri din fotbal
Screciu, descătușat după titlul Craiovei: „Mamă, ești nebun, ce ai?”
0
Note GSP la Universitatea Craiova – U Cluj » Cine sunt oamenii care au luat 10 într-o seară magică și cine au fost repetenții cu 2 și 3
3
David Matei, „campionul U21”: „Ne gândim la Liga Campionilor”
1
Mario Felgueiras: „Ei doi ar trebui să zică cum se lucreaza la noi”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Fac SW de acasa, am mai scris asta...
Rautaciosule, tu chiar nu vrei sa se faca bine! Bravo!:))
Ti-am scris mai jos, in secunda 2 te sun...
Taci ma cu aberatiile, raspunde in clar, vii sau nu vii pe Malpensa? :))) Te anunt cu cateva zile inainte, fara probleme :))) Lasa tu zoom-ul si alte vrajeli, hai arata-ne ca esti un roman care munceste in Nordul Italiei si sta toata ziua pe GSP :)))
Bài *** Adriann, i-ati mà o cartela de unica folosinta, imi spui cand pui numarul aici, si in secunda 2 te sun cu telefonul de Italy! Hai sa vedem daca ai curaj!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nicio mila! :)))) L-am dresat frumos, s-a blesttemat singur, n-a mai rezistat. Eu am recunoscut ca sunt roja/randoom si orice alt user vrea el. Daca vrea, ii recunosc ca sunt zana maseluta si mos Craciun. Oricum adevarul absolut il stie cel de Sus :)). Daca ii sa il aiba cineva pe constiinta, acela e catalynn care l-a bagat la inaintare, el n-a avut mila deloc. :)))
nuuuu ,nuuuu ,trebuie lasat asa ,imi place cum le zice !:))
nu mai suna ,e pacient vechi , irecuperabil ,nici nu mai merg la el ....
Chiar vrea sa-l cred ca ar veni la intalnire!:)))
avioane...de hartie!:))trilulilu SRL!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.