Alte știri din fotbal
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
0
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
0
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Nu e vorba de urat, dar i-am prins punctul sensibil, si am stiut unde sa presez. Daca el isi aduce blesteme asupra lui, cu convingerile lui dubioase, n-are decat. Fapta e consumata deja. Dar e clar in delir omul, cand se stie ca FCSB are cei mai multi suporteri (o spun sondaje, social media reactions, etc), si e logic sa existe si aici pe forum o majoritate. El vine cu lamentari ieftine, ca toti sunt acelasi user in spate :)). DENIAL, DENIAL, DENIAL :)))
Pe teren si la antrenamente,ca despre asta e vorba!Ca in afara, nu conteaza!Daca Balaci ar fi fost„respectuos”si ar fi asteptat sa-i dea voie sa traga la poarta-sau sa dribleze- aia mai vechi din echipa,ar mai fi ajuns el BALACI?Ia gandeste-te?
ba janta ,pe tine daca "te alimentam" tu stai non stop aici !:))
doar in 2008 sau 7 mi-am facut cont , este adevarat ca mai citeam pe aici fara cont !
Bai Silvică, și cu QAnon ăla te-ai făcut de rusine ... M-ai bătut la cap cu Pizza Gate aia pana m-am “aplecat” asupra problemei, era o proiecție (bănuiesc ca știi ce e aia) tipica, motiv pt care ti-am spus o vreme ca ești *** De ce!? Pt ca așa cum ei il au pe Q înconjurat de Anon(imi), v’oi fcsbisti Anonimi il aveți pe O (ne-a jjijji) in frunte. :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici tu (user mai vechi si decat mine) nu ai 20 ani pe GSP!:)))
Silvicà, nu te mai pune la mintea lui! Si de mine zicea la un moment dat ca sunt Random!:))) Voia sa-i spun la un moment dat in ce oras stau eu in Italia, acuma propunea/sugera sa ne intalnim pe Malpensa la un moment dat, dar eu nu ma pun la mintea nebbunului! Sa nu mai vorbesc, ca la noi e zona rosie (din nou) si nu ne putem "misca"! Insa cu o chestie nu sunt de acord (poti sa te superi pe mine), nu-i mai ura cati ani sa traiasca, nu ca as crede sau nu in "urari" de genul asta, dar nu da bine, lasa nebbunul sa traiasca cat ii este dat, ureaza-i altceva! L-am rugat si pe Random sa nu mai "ureze" d-astea! Viata fiecaruia si familia fiecaruia trebuiesc lasate "afara" de aici de pe site!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
postacul platit Janta ne zice ca el este pe gsp de 20 de ani ,cand colo a aparut de cativa ani si nici ca ne-a mai lasat ,sta de cel putin 7 ani non stop pe gsp ,no liferu !
profit in fotbal, la stat? :))) Chiar si Ajax avea niște pierderi, a trebuit sa se imprumute. Eu nu știu ce ati văzut voi la Ogararu... a fost antrenor fără rezultate pe la 3 echipe, pe una a dus-o spre B ( nici la Ajax nu a rupt gura târgului, aia ca am plecat sa ne creștem copiii in România este o poveste ). Sa nu uitam ca după ce a terminat cu cariera de fotbalist era supărat ca nu îl cheamă Becali ( este interviu cu Ogararu ). Președinte de club nu a mai fost niciodată... Cu tot respectul dar faptul ca a antrenat niște juniori nu îl certifica ca un bun conducator care sa reformeze academia. Probabil ca mulți antrenori de la juniori au plecat de acolo, s-au dus la alte echipe, au putut sa facă o replica? Bayern München care a avut jucatori, antrenori de la prima echipa, crescuți in acel sistem crezi ca nu ar vrea sa facă la fel... Am fi avut sute de AJAX. Ogararu este un bun povestitor si lumea vrea povesti. Sunt o groaza de contradicții la Ogararu plecând chiar de la “este normal ca statul sa se implice, sa dezvolte sportul, copiii au nevoie pentru sănătate drept urmare eu primesc 4500 eur, soția alții si voi, copiii, ia sa plătiți cotizatie dacă vreți sa Jucați fotbal”. Si sunt multe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.