Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
0
Raul Rusescu, impresionat de titularul României: „Extrem de important pentru fotbalul românesc”
0
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV!
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nu prea (mai) conteaza cum joci, totul e sa ai cat mai multe tatuaje! Cat mai "plin" esti, dai bine la tv! OP din ce in ce mai plafonat, dar supertatuat!! In plus, de cand e blond parca si prostiile i se potrivesc mai bine! Norocul lui e ca MM nu-l lasa sa mearga la scoala ca cine stie ce o mai iesi din asta!?!
DECI AI VREA SA ADOPTAM SISTEMUL CORUPT olandez in care fotbalisti de culoare care nu ar trece nici lcasa 1,trec bac-ul lor pe pile? really?
Voi sunteți serioși, Popescu este minor și Becali este tatăl lui? Că dacă nu atunci Becali este stăpânul și Popescu este sclavul acestuia... Nu sunt adeptul tatuajului și nu mi-aș face niciodată dară fiecare face ce crede că este bine pentru el, atâta timp cât libertatea lui nu vine să o înghesuie pe-a mea. În cazul acesta Popescu unde deranjează? Doar minți care nu acceptă diferența. Pai Becali cu crucile lui de la chiloți până la căciulă nu deranjează?
oltene se scrie "sometimes",ai dorit sa pari "dastept" si a iesit invers=)))
E frumos cu draci ciobanul falcos,vopsit la cap si pictat la maini,destept de bubuie chiar daca are doar doua clase ca si trenul,de fotbal ce sa mai spun,l-a facut Gigi mare vedeta dar el nu intelege cum se joaca sportul asta, doar are neuronul subtiat rau de tot.Are Gigi asta un talent de a aduna toti netotii si le mai da si bani gramada,ca doar nu a muncit prea mult la stana lui tacsu.
Si de ce n-am adapta noi modelul olandez unde tinerii fac si fotbal, fac si scoala?! Ca daca flacaul desenat isi rupe piciorul saptamana viitoare, nu mai are din ce sa traiasca.
George Popescu este tare netrebnic .Bănuiesc că i se va aproba un nou botez.
Îndeajuns cât să’mi pese de ce’mi pasă :)
vrea sa se faca contabil sau la ce ii foloseste bacul unui fotbalist? ca 90% din fotbalistii romani nu au bac.
Of of da ce destept esti tu…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.