Alte știri din fotbal
Anamaria Prodan, reacție dură după numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Mă certam cu Gigi Becali!”
0
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
5
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
contează cum îi spun suporterii, nu federația, haterii sau te miri ce instanță aeriană
Castigam si noi vreodata un meci pe bune?:))) Intreb si eu...
Forțată să stea izolată 14 zile, Sorana Cîrstea a răbufnit la Melbourne! fc fcsb nu a stat deloc. Mizeria din Romania supusa lui gigi.
Omenia dintre FCSB si Astra a fost in contul transferului lui Radunovic...se accidenteaza Gaman care nu a participat la omenie si a jucat pe bune si baga un atacant in locul lui sa fie sigura treaba:)) Urmeaza omeniile cu satelitii Clinceni,Hermanstadt...FCSB este si cea mai avantajata echipa de arbitri....grande squadra...d-aia sunt eliminati an de an din EL si nu ajung in grupe...
Stai cuminte, nu exista atatia prosti.
Pai 95% dintre oamenii de fotbal recunosc ca FCSB e Steaua!:) De la Rednic pana la Lucescu, si de la Boloni pana la Andone!:)))
Slughitza?Cine altul!Dar ieri- cand GSP a dat stirea ca„FRF a legalizat smecheria lui Becali cu asa zisul meci amical”-au dat poza lui...Burleanu,in loc sa o dea pe a nemernicului asta de Slughitza!
Ieri a jucat STEAUA. ADEVARATA STEAUA care joaca in liga 1. FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, CURAJ VITEZISTI...restul e vrajeala.
Asta oficial frf spune steaua clonei fcsb? In ce tara traim ma? Ce dracu cauta asta acolo?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.