Alte știri din fotbal
Arată cu degetul o vedetă a naționalei și spune unde a eșuat flagrant Mircea Lucescu: „Dacă era Pițurcă selecționer...”
0
Românii sunt cu ochii pe ei diseară! Doi fotbaliști din play-off-ul Superligii visează la Mondiale
0
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
3
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Un milion de euro în vestiar și un apartament în Park Hill Residence pentru cel care va califica naționala
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Omenia dintre FCSB si Astra a fost in contul transferului lui Radunovic...se accidenteaza Gaman care nu a participat la omenie si a jucat pe bune si baga un atacant in locul lui sa fie sigura treaba:)) Urmeaza omeniile cu satelitii Clinceni,Hermanstadt...FCSB este si cea mai avantajata echipa de arbitri....grande squadra...d-aia sunt eliminati an de an din EL si nu ajung in grupe...
Slughitza?Cine altul!Dar ieri- cand GSP a dat stirea ca„FRF a legalizat smecheria lui Becali cu asa zisul meci amical”-au dat poza lui...Burleanu,in loc sa o dea pe a nemernicului asta de Slughitza!
Ieri a jucat STEAUA. ADEVARATA STEAUA care joaca in liga 1. FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, CURAJ VITEZISTI...restul e vrajeala.
Pai 95% dintre oamenii de fotbal recunosc ca FCSB e Steaua!:) De la Rednic pana la Lucescu, si de la Boloni pana la Andone!:)))
Forțată să stea izolată 14 zile, Sorana Cîrstea a răbufnit la Melbourne! fc fcsb nu a stat deloc. Mizeria din Romania supusa lui gigi.
Stai cuminte, nu exista atatia prosti.
Asta oficial frf spune steaua clonei fcsb? In ce tara traim ma? Ce dracu cauta asta acolo?
contează cum îi spun suporterii, nu federația, haterii sau te miri ce instanță aeriană
Castigam si noi vreodata un meci pe bune?:))) Intreb si eu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.