Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Preţul s-a mărit....ozonul s-a scumpit...
Ii baga ozon in fund si il vinde cu 70 de milioane ca pe Fl. Mbappe
Vrem mai mult Ozon .
ce faci tilica ozonel, esti la job ? :) am inteles ca de maine se reduce personalul de la gazeta, baga mare sa nu te treaca la disponibilizati..hahahaha..
Ii tine stapanul flamanzi si delireaza ca aia in desert cu fata Morgana
Ăștia parlesc de milioane de euro, de parcă parlesc de bonificația de masă.:))
Ba voi nu ati mai vandut un jucator cu 3.5 milioane de multi ani ... *** , doar doar o prinde si el asa un pret
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHA
E umflat, gata. Îl folosesc ca arte:))
Cred că arabii au oameni care se pricep...nu poți să arunci așa cu banii într-un sac de grasime care nu face nici 500 000 ! El dă pe aici goluri că se mai dau fundașii la o parte, mai dă un penalty dar în rest simulează și cu un marcaj adevărat e praf !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.