Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Fostul parmegian despre Chivu: „Maestru în a construi. Chiar dacă greșești, nu te va critica niciodată public!”
0
Echipele de start în Genoa - Pisa » Ambii români sunt rezerve în etapa #18 din Serie A
0
Pregătesc „infernul” pentru fotbalistul de la Barcelona » Scandări macabre și șobolani de pluș: „Îl vrem decapitat”
0
I-au calculat averea netă lui Harry Kane » Ce afaceri are și cât câștigă
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția sa au fost capturați de trupele americane și scoși ...
Libertatea
eu am avut un weekend magic impreuna cu magica Steaua. tu ai avut un cosmar si umilinte inumane.
Deci comentariul meu a fost jignitor,dar comentariu lui Becali cum a fost atunci,cand a facut aceasta afirmatie.Eu ca si educatie nu-mi permit sa jignesc pe nimeni.Eu sunt si profesor de psihologie si totdeauna comentarile pe care le fac pe anumite teme sportive din Romania,au la baza cand este vorba de persoane fizice,pe afirmatile facute de aceste persoane.Eu stiu si am convingerea ca toti cei care imi vor citi comentariu,stiu la ce cuvant m-am referit sau mai corect ce cuvant a folosit Becali.
Va rog sa aveti amabilitatea si sa numiti un singur coducator de club sau actionar principal la un club de renume,cum ar fi Bayern,Real,Paris Saimt G si asa mai departe,care isi considera jucatorii *** lui,ca dealtfel si personalu administrativ.plus bineanteles antrenorul,Aceasta declaratie a lui Becali;a fost una oficiala.Atunci imi pun si eu o intrebare de bun simt,cat de naiv trebuie sa fi,sa nu spun altceva .sa mergi la un asemenea club.Aici este una dintre deficientele majore ale fotbalului romanesc.Primordial ar trebui sa fie,investitii in echipele de copii si juniori la fiecare club din Romania,dar cu cine sa o faci,cu Ana Maria,Dragomir,Becali,Mititelu si lista ar putea continua la nesfarsit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Randomel, e "tii", cu doi de "i". Nu mai bea.
Randomel, vad ca iar ai avut un weekend bahic. Ce pot sa-i raspund unui betiv notoriu care isi cumpara licoarea pe datorie?!
stiu ca ai iq subunitar,dar nici chiar asa. becali spune asta despre compagno de vreo 2 saptamani,dar compagno nu mai joaca nimic de vreo 6 luni.
Tu ce performanta ai mai avea la locul de munca daca patronul tau ar repeta constant, in fata tuturor, ca vrea sa scape de tine?!
Nu are nicio legătură. Dacă omul nu mai joaca nimic, de ce sa îl mai ți?
mai ajunge el la euro de la aktobe?
Va dati seama de nivelul Mamaligii daca golgeterul din sezonul trecut pleaca pe maruntis din asta in Kazahstan. Vai mama noastra! Si ciobanul viseaza la Champions League.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.