Alte știri din fotbal
Daniel Covaciu: „Am cumpărat noi loc de veci! Dar am vrut să le văd caracterul, obrazul!” » Înmormântarea lui Constantin „Gogu” Covaciu are loc la prânz
2
Doliu în fotbalul românesc. A murit Silviu Stănescu, fost jucător și antrenor secund la Universitatea Craiova
0
Supriză pentru jucătorii de la Poli Timișoara » Ce au făcut fanii înainte de debutul în Liga 2
0
Gică Popescu, discurs vehement după eșecurile lamentabile din Europa: „Avem un fotbal foarte, foarte sărac. Nu vă așteptați la miracole”
3
Știri din fotbal internațional
A trecut de grupe la Mondial, dar selecționerul tot a fost demis!
0
Senatoarea rasistă care l-a insultat pe Mbappe vrea să fie președintele Paraguay-ului
2
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
*** Dragomir chiar ca este demn de a fi patron la Dinamo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde are Dragomir un milion de euro ?! Apoi, acuş-acuş o să se judece apelul la CAB pentru cei trei anişori cu l-a gratulat Tribunalul Bucureşti pentru matrpazlâcurile în cârdăşie cu RCS-RDS şi este posibil ca Miticul să-l întrebe pe cioban cum se conduce un club la fără frecvenţă !
te oftici, *** ? :))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O echipa de nimic cu suporteri de nimic, Dragomir e exact patronul care il merita.
cam mult 1 milion pentru mimao ...
restul fiind?
Dinamo nici nu-i apartine lui negoitz..el are doar jucatorii restul imprumut
Sincer...nu e cam prea mult 1 milion de euro...zau asa...doar dinamo bucuresti...
Presedintele Cooperativei vrea Dinamo! La pret de gogoserie in centrul Capitalei ar lua clubul, echipa, palmaresul si brandul, despre care nu vorbeste. Eu zic sa mai astepte vreo doi ani de play out si se face. Intre timp adio stadion, adio Saftica si adio sponsori. Sau poate ca acest rechin imobiliar a simtit miros de sange dinamovist si l-au apucat poftele. Sic transit gloria mundi!
PJ da refresh in fiecare secunda sa fie primul la debitari din putul gandirii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.