Alte știri din fotbal
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Detaliile ofertei pe care Florin Tănase a refuzat-o pentru a rămâne la FCSB: „Erau peste 4 milioane”
0
Îi reproșează eurogolul primit de Craiova lui Răzvan Sava: „Putea face mai mult”
0
Gheorghe Hagi l-a sunat pe Drăguș, atacantul așteptat la FCSB: „Să rezolve cât mai repede!”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
1
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
ciobanu a fost in argentina sa stie cum e? pt. el nimic nu e mai grozav decat pipera; dar sa stea linistit, ca la ce fotbalisti sunt acolo, n-au aia nevoie de coman si nici de olaru "plonjorul".
Coman si Olaru doar la arabi mai pleaca, in Europa nu mai au nicio sansa din cauza varstei, poate pe la turci care nu prea e in Europa
Doar cei fara coloana cred toate bazaconiile piperene. Si sunt atat de multi incat e greu sa-i gasesti pe cei verticali.
nu se poate potoli, asta ii este educatia! ghezonu` tot ghezon !
A vrut sa spuna Coreea de Nord, dar le-a incurcat...batranetea
5 milioane auzi… din Argentina… pai au aia la Florinei acolo de n au ce sa faca cu ei, cata vrajeala, doar doar de ar da cineva niste bani pe Florinel sa scape gigica de el si de salariu lui!
Am avut ofertă de 450.000 din Turcia pt Compagno dar l-am dat în China pt 150.000! Cu Florinel pregătește la fel terenul, am avut ofertă de 5 milioane dar îl vând cu unu+Olaru ca mărțișor.
e de la branza! cum zic ei intr-un cantec de care sunt foarte mandri, "laptili di oaie iara prota mancari!" ...s-o fi acrit! :D
Respect , adevărat , aseară Coman înjura arbitrul ( deși a promis că se potolește după episodul bârsan ) …
Colcăie minciuna prin Berceni , preacuviosul nu știe cum să mai păcălească pe cineva cu gloabele lui , aseară l-a scos pe Coman pt că l-a înjurat pe arbitrul Cojocaru la faza de lângă careul lui Sepși când vroia lovitură liberă ( cum cer mereu el și Olaru ) , dealtfel a și avut o discuție cu el și sigur l-a amenințat că-l elimină … domnii din studiouri , *** nu spun nimic tac mâlc …
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.