Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Ce frate! la ce fete au vine apocalipsa. ashtia sunt or cavalerii de kurlanda ori madam de pompadur impreuna cu contesa de recamier ! unde e subreta mimi ?PISHICHERILOR !
astia cu moderatul discutiei au facut facultatea la shpritzul haret . si *** a inceput s-o arda pe etnobotanice de viseaza erotic si paralac englez .mafoamea ,vai astrul lui ceresc .!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi negociaza la misto dar e *** pe bune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Taticu', e unul mai tare ca tine, ii zice "gsp oficial", baiat dashtept, parca ar fi frate cu Sumudica, micul nostru "Cocalar Logoreic "! Fara Steaua e "morti astia", nu pot traii oricate Crudute le-ai da!..-:)
pai stiam ca starul de la *** u a fost vindut de impresara Medusa cu 7 plus Chipciu si HANDRI POPA
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simplu, pentru ca astia de la Gazeta scriu pentru prosti, iar si daca e unul mai rasarit si-ii incurca/demasca intra in fibrilatie, cica ei modereaza!....-:)
Au uitat sa pomeneasca de Varela care are o oferta incredibila de 15 milioane de la o super echipa de renume universal,campioana intergalactica 15 ani la rand a Cupei Andromeda.
si aia tot la misto iti fac oferte.
am vazut ce ai scris. pur si simplu nu inteleg de ce ti-au sters comentul. incredibil.
.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.