Alte știri din fotbal
Marea promisiune a României, cu două Europene în CV, s-a prăbușit șocant și face dezvăluiri TULBURĂTOARE: „Am fost la psihiatru, la nebuni! Simțeam că mor!”
0
Screciu s-a convins după victoria cu CFR: „De când sunt la Craiova, simt că ăsta este cel mai bun grup”
0
Iuliu Mureșan a criticat un jucător: „Nu visez la cai verzi pe pereți”
0
Oltenii zburdă, după succesul cu CFR Cluj: „Avem față de campioană!”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Donald Trump amenință că poate distruge Iranul „într-o singură noapte”. „Ar ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Cred ca e jale mare la voi in redactia gazetei de perete a fcsb.
Nu stiu daca e adecarat cu atatea stiri mincinoase nu mai sti ce sa crezi totusi daca e adevara e cea mai buna decizie a lui Negoița de cand e Presedinte la Dinamo.
Asta e doar primu pas. Pasul 2 ar trebui sa fie o infuzie de vreo 3-4 jucatori de valoare la mijloc si pastrarea nucleului de baza. Adus neaparat un mijlocas stanga ca Bumba doarme. 1-2 fundasi centrali mai ales daca Dielna nu continua. O dublura pe postul de fundas dreapta. Daca vor sa vanda pot vinde un Filip sau un Nedelcearu dar pe partea de atac daca iar o destabilizeaza atunci pur si simplu ne autosabotam inca o data.
fortza Dinamo
Vor fi toate. La anul Dinamo va fi sigur campioana. Cu atat mai mult cu cat clubul aniverseaza 70 de ani de la infiintare. Cu mai multa concentrare in sezonul regulat, cu mai mult noroc si cu arbitraje mai putin ostile in prima parte, Dinamo era campioana de pe acum. Oricum, baietii au reusit un sezon memorabil, au avut ghinion in Cupa, dar si in campionat (cu aceeasi echipa clona din oltenia), dar sezonul e memorabil cel putin pentru macelul fata de ***. 4-1-1 si atat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo! Asta e adevarata stire a zilei! Hai Dinamo!
Respect! Forza Dinamo!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.