Alte știri din fotbal
Nu au bani să ajungă la meci! Haos financiar fără precedent la CFR Cluj
0
Rotaru, lovitură pentru Mititelu: i-a luat din curte marele pariu! Tatăl fotbalistului acuză: „Ne-a mințit!”
1
Ce a remarcat Ciprian Marica după decizia guvernului din Ungaria: „Când nu sunt banii tăi, știi ce bine te organizezi?”
3
Mesajele cluburilor unde Mircea Lucescu a scris istorie, în ziua în care ar fi împlinit 81 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
2
Germania intră în război cu Infantino și Trump » Candidatură pentru găzduirea Mondialului + mesaj dur la adresa FIFA
0
Craioveanul stabilit în Bulgaria a numit cel mai periculos jucător de la Levski: „El poate face diferența”
0
Real Madrid a demarat negocierile pentru Rodri: suma înaintată de spanioli
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
1
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
viseaza, vere.. ia cu sare sa nu te ineci.)
ASA e frate dar.... ??? Uite ce decizii i-au astea.
..))))))))))))))))) ce vrei vere, daca asta crede omu' ?..)
@unico_biancorossi: Eu doar am zis ce am vazut in presa, nici vorba de vreo crezanie sau vrun vis in actiunile gazetei, ai capturato ??
sa *** ca era unul dintre cei mai buni jucatori de la Dinamo !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bilinski era singurul jucator de la dinamo care imi placea,era peste ce era acolo ,e si normal ca a plecat desi el a fost fair play,fara el, dinamo se va scufunda in liga a 2 a,Negoita n are treaba cu acest sport,o s-o ingroape cat de curand pe dinamo.el nu o sa faca profit nici in 50 de ani.era mai important Bilinski decat Dinu Gheorge de 50 de ori.
Ba da, exact cum banuiam, sa amanat pentru 23 septembrie, mi-a spus un user pe nume theodonis care mi-a zis ca a vzt linku cu stirea !!! SI anghelache a spus atunci la plecare ca un termen pentru iesirea din insolventa oficial se va face prin sepetembrie-octombire
Baa, deci, prosti astia de la Catzeaua ca l-au dat afara, dar *** de Jiji va fi si mai prost daca nu il aduce acum la Steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
POKEMOANEEEEEEEE S.G.D. ASAP PITIC FARISEU ... NU MAI TINE VRAJEALAAAAAAAAAA SCOATE NE DIN INSOLVENTA SI VALEAAAA.. IERI DACA SE POATE..DESI AI AMANAT O PANA N SEPT....CINEVA TREBUIE SA I DEA UN AVERTISMENT SERIOS ASTUIA... NU STIU CUM DA TREBUIE
alex.moreno • 26 Iunie 2015, 17:08 __ cu siguranta sunt vise. ale tale. visezi frumos. nicaieri nu s-au vehiculat informatii de acest gen, nici macar in visele altora. dimpotriva, informatiile efective sunt de cu totul alta nuanta. ma rog, visele nu se discuta de regula.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.