Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

OFICIAL Drum liber spre FCSB? Nemec s-a despărțit de Dinamo. Mesaj la adio pentru "câini"

« Înapoi la articol

Comentarii (35) Adaugă comentariu

Pavel Danut  •  28 Mai 2018, 13:27

Postat de davveroirl pe 27 Mai 2018, 18:10

nu am unchi sau bunici prosti !:))

învată să scri înainte să scri de Dinamo, *** că voi sânteti echipa clonată rusinea tări în europa

calinescu_  •  28 Mai 2018, 09:09

DINAMO L-A AJUTAT MAI MULT DECAT A AJUTAT EL PE DINAMO ....!!!! IN RETUR CAND TREBUIA SA FIE DECISIV A FOST INEXISTENT ....!!!! ORICUM PENTRU TOAMNA NE TREBUIE UN VARF DE CAREU ....!!!! MOLDOVEANU JOACA MAI BINE IN SPATELE VARFULUI SI INCA MI SE PARE CAM FRAGIL ....!!!!! NEICUTESCU SI FRATII GHEORGHE NU PAR SOLUTII SERIOASE ...!!!!

vasy86le  •  28 Mai 2018, 07:31

Postat de vladut12 pe 27 Mai 2018, 19:22

***! Dar nu mai bine în primăvara europeană decât la evitarea retrogradării cu rușinea Diamo?? :)))

Vai da ce tremura Dinamo, evitarea retrogradarii e cand esti langa locurile retrogradabile si ai doar cateva puncte, Dinamo a fost pe primul loc din Play-out de la inceputul play-out-ului si pana la sfarsit, deci nu s-a pus niciodata problema retrogradarii.

balauru48  •  27 Mai 2018, 20:50

Du-te invartindu-te! Sper ca la fcsb. Si asa esti sigur ca ti-ai incheiat cariera!

bisisica.  •  27 Mai 2018, 20:14

Postat de davveroirl pe 27 Mai 2018, 18:10

nu am unchi sau bunici prosti !:))

Ai dreptate, tu esti prostul familiei ;-)

vladut12  •  27 Mai 2018, 19:22

Postat de fangigi pe 27 Mai 2018, 15:43

Daca era la fcsb nici macar cupa ligii nu lua!:) Paote doar bobarnace de la razboinic!:)))

***! Dar nu mai bine în primăvara europeană decât la evitarea retrogradării cu rușinea Diamo?? :)))

davveroirl  •  27 Mai 2018, 18:10

Postat de Montolivo Grig pe 27 Mai 2018, 16:30

Te-ar aranja o ciorba nepoate? Cand a fost ultima?

nu am unchi sau bunici prosti !:))

Rudolf Hoss  •  27 Mai 2018, 17:39

Postat de ffdp pe 27 Mai 2018, 16:58

Randoame esti bine sanatos ???

De ce intrebi te ustura ?

Rudolf Hoss  •  27 Mai 2018, 17:37

Postat de ando89 pe 27 Mai 2018, 16:56

N-am vrut să se confunde cu serialul...

:)))

Danut Ognean  •  27 Mai 2018, 17:15

ce sa faca la fcsb?sa ajunga o epava ca alibec si altii ce sunt acolo?

«

1

2 3 4 »
«

»