Alte știri din fotbal
Farul - Universitatea Craiova » Start în primul meci al zilei în Superliga
10
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
2
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Știri din fotbal internațional
Cu Andrei Rațiu titular, Rayo Vallecano pierde în prelungiri pe Bernabeu
1
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
fcsbeaua are punctele v asigurate de la calarasi
mereu cand sunt date cifrele lui Benzar cel mic nu pot intelege de ce nu a primit mai multe sanse. joaca probabil pe postul unui jucator de 100 de milioane fictive cerute de gigel. a jucat baiatul 3 franturi de meciuri si are 2 goluri. Alibec a dat 1 gol intr-un sezon, Morutan 2 goluri in 18 meciuri.
Pai doar abureli mai baga ziaristii lui peste din Bucuresti ? o stire valida nu mai gasesti :))))
Abureli. Mailat de la CFR Cluj e în top 3 cei mai talentați tineri jucatori. Cum să îl dea împrumut? :))
zic astia ca si Mailat merge la Calarasi imprumut .. se scapa Alexa de la retrogradare. Chiajna sa pice ar fi perfect
Așa e. L-aș lua pe Daniel Benzar la Dinamo cu ochii închiși. Are potențial.
Stiu o gagica care mi a aratat o data o conversatie pe fbk cu nica. Era pe la atalanta si zicea ca el e fotbalist de nationala..ca nu vrea sa mai auda de Romania..si radea de situatia lui Dinamo..ca el nu a r mai juca niciodata in Romania pe 10 mii salariu. Acum vine dupa o perioada in care a jucat maxim 3 meciuri in 2-3 ani si alea la dinamo..aproape retras si adus ca o ultima sansa la calarasi..una dintre cele mai slabe echipe din liga intai. Vezi bai nica cum e viata ? Cum te aduce Dumnezeu sa bei apa din castronul rasturnat d tn ? Erai baiat plecat de la tara..crescut amarat si t i se urcase la cap. Talent aveai, dar probleme mari extra sportive si figuri de taranus smecherit
subscriu. la fel la steaua, amuteste mintea: e tinut lemn-tanase, dar benzar asta mic (care de fiecare data cand a intrat a marcat-din actiune-sau a pasat decisiv) e aruncat de colo-colo.
N-am înțeles cum n-a putut fi Nica bun de Dinamo, dar au putut fi Delorge, Popovici și Olteanu. Bratuleeeee...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.