Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
ACUM NU TE MAI INjURA PETRESCU?
Eu ti-am pus un link cu informatia oficiala si tu ripostezi cu o copilarie...
Nu despre asta e vorba. Am spus-o de atunci. A fost strecurat pe nesimtite, in studiourile digi, in echipa ideala a turneului. Baiatul e ok pt campionatul nostru de ***, a avut un aport bunicel pe faza ofensiva la euro dar defensiv a fost zero....jalon. Nu m-a entuziasmat faptul ca a semnat cu fcsb.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte slab... noroc cu fesebe he he ca da doar jucatori de top la nationale... pardon... circari de top...
https://www.google.com/amp/s/www.uefa.com/under21/news/0257-0debfa089f1b-b6025bf8b1b3-1000--official-under-21-team-of-the-tournament/amp/ Cautati-l in echipa ideala a euro u21 2019. Cel mai slab fundas lateral al competitiei, intors de ca catre croati pe toate partile, ca pe clatita, strecurat de catre digisport in echipa ideala a turneului. Nu s-a gandit nimeni sa verifice informatia.
Hahaha! Încă o glumă pe seama comediei FC FCSB. Bravo, Manea! Hai cu gol la debut!
Bun transferul.CFR avea nevoie de fundaș dreapta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.