Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
2
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
9
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano a anunțat: PSG dă lovitura după Mondial » Francezul revine acasă pentru doar 10 milioane de euro
0
Chiar în ziua primei semifinale de la CM 2026, cea mai importantă publicație din Argentina a scris despre meciul României de la Mondial
0
Horațiu Moldovan a fost prezentat la noua echipă: „Bine ai venit în Orașul Sfânt!”
0
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
1
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Galați-ul e sinonim cu sărăcia lucie și ignoranta maxima . Milioanele de euro primite de la UEFA pt C1 au fost praduite cu mafia FRF FRF si ei se jura ca spalații pe creier ca banii sunt în cont . Dovada sunt cele ZERO PUNCTE in C1 si media de spectatori : 5000 din care 4500 erau bucureștenii care au venit sa vadă oaspeții . Gălățeni prezinți la meci au fost 500 . :)))))))))))) Razi și cu kurul de păcălicii ăștia .
SI eu prefer sa raman in Liga a 5-a . Anonimilor.
Felicitari!!Va urez sa strangeti cat mai multi suporteri in LIGA 5!!Eu prefer sa merg la meci in Liga 1.
O da , ai aparut si tu maestre.NU e trist deloc.Daca zici tu ca tin cu o echipa care nu mai exista,n-ai decat.Altceva nu poti face,mai ales tu
varstnicul valah are un singur neuron si memorie zero.el tot insista cu aceeasi idee, unde sunt banii aia, de parca i-au luat lui din pensie.oricum nu ai priceput si nu vei pricepe in veci.
Vezi tu,noi de bine de rau o avem pe Ripensia care banuiesc ca stii cine e , pe ASU care a aparut pe majoritatea canalelor de sport din lume cu acel meci,primul cu NOCTURNA, un lucru de care voi ati auzit abia la sfarsitul campionatului in care ati iesit "campioni".Sa nu mai mentionez ca si in liga a 5-a am strans mai multi suporteri decat voi la meciurile din CL.Noi din liga a 5-a aude lumea de noi,in timp ce voi cu tot cu titlul de "campioana" ramaneti niste anonimi in Europa.
mai documenteaza-te despre galati si apoi vorbeste.in alta ordine de idei, e trist sa tii cu o echipa care nu mai exista, nu?
Apropo,nu iti mai da "imi place" singur.Strica imaginea =))
=)) Esti bun.Serios.Eu zic sa mai faci o scurta recapitulare a postariilor tale,sa vedem cine e mai incult dintre noi 2 =)).Dar nu ma mira sincer,esti galatean...asta zice tot.In 89` cand noi ieseam in strada,voi ce faceati? Va uitati la TV=))
Pai nu ma, tu ai demonstrat ca esti incult (si tot ce ai enumerat tu mai jos), atata tot. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.