Alte știri din fotbal
U Cluj - Petrolul, în etapa 7 din Superliga. Gol dintr-o poziție imposibilă
0
Fotbalistul ofertat de Gigi Becali, omul zilei în Superliga! Mihai Stoica recunoaște: „Aș vrea să-l văd la altă echipă”
0
Mihai Stoica, despre regretatul Nae Ungureanu: „Cel mai bun din istorie, clasă mare de tot!”
0
Duel spectaculos între Voluntari și Oțelul » Cum arată clasamentul din Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Here we go: Rafael Leao, adio Milan! » A ales salariul mai mare + Cât costă transferul extremei portugheze
0
Fiorentina - Frosinone: decizia luată în cazul lui Bîrligea
0
Antrenorul beat a provocat moartea unui tânăr fotbalist
0
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
12
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cele mai importante schimbări care-i așteaptă pe elevi în acest an școlar: ...
Libertatea
papa - vorbesti prostii, Bourceanu isi revenise pe sfarsitul sezonului si si-a facut datoria cu varf si indesat la Steaua, eu cred ca tu esti suporter de rezultat...nu mai tii minte cand a ridicat in picioare 50 000 de oameni in minutul 95 cu Rapid...ce usor arunca unii cu noroi in oamenii care au facut ceva, mare rusine daca esti suporter Steaua!
deci tade,alcenat,aymen tahar,bourceanu,timo gebhart si breveld mai sunt inca la Steaua? wtf? au plecat 6,mai trebuie sa scapam de 6.
A, si sa nu uit de bourceanu. Omul e expirat complet, daca nu era *** sa-l salveze, acum muncea la nevasta-sa in magazin, sa impacheteze rochii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca mai pleaca si tade, curatenia e completa
nu i nici o problema
A jucat bine in primul sezon, dupa care ne-a mancat in cateva meciuri, poate nu va fi o pierdere.
Noi ne pregatim pentru al 10-lea titlu consecutiv in Stefan cel Mare. lasati-ne sa ne pregatim de Liga Campionilor!!! Avem cea mai tare coregrafie, cu bani de la primarie!
Ne calificam in toate grupele iar la anul realizam din nou cvadrupla istorica si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.