Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Proprietarul Dacia anunță concedieri masive: centrul de la Titu, vizat de ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aha, am înțeles... „mi.ze.rii la adresa tuturor! nebanati de gsp.ro!” Așa, ca tine...
Daca am vreodata nevoie de sef la virgule la firma mea , o sa-ti trimit o oferta de angajare :)
Mai sunt fo doi trei care salasuiesc nebanati, jignind pe gsp.ro! Ăștia au in creier numai branza de burduf! *** Gigi va trebui sa raspunda pentru frauda fiscală facuta la fc5b!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apropo de nick-ul tău, mult gustat de dl moderator, în ciuda regulamentului impus de GSP, ți-ai pus tricoul ăla cu „Sunt coregraf inteligent”?
Ba să știi că și FC FîCîSîBî are suporteri. I-au numărat ăștia recent, la meciul contra Astrei Giurgiu. Inițial erau 93 de bilete vândute, dar mai apoi s-a aflat că vreo 20 le luase un bișnițar ca să le dea la supra preț (cui?). În stadion au fost vreo 70 de FîCîSîBî-iști. Dar degeaba. Nu strigau: Hai FîCîSîBî! Hai FîCîSîBî! Prostalai I strigau numele Stelei București, dușmanul de moarte al clonei lui Gigi. :)) Cam ăștia sunt. Cam atâta pot.
Ce să-i ceri „lu” el_dragon? Că și femeia de serviciu (cu u, dragonule...) scrie mai bine ca el...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salutări dlui Tudorache! Cu el șansele de promovare par reale. Par...
#poison sunt și îți/vă dau (în continuare) peste plisc. Am adevărul de partea mea. FC FCSB (se citește FîCîSîBî) e o clonă abjecta, nu Steaua București. Se apropie finalul aventurii (imposturii) lor prin fotbalul românesc. Respect Talpan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.