Alte știri din fotbal
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Galatasaray, gest de suflet pentru Mircea Lucescu la meciul din Turcia: „Nu te vom uita!”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Atletico Madrid, în „sferturile” Ligii Campionilor, cu Istvan Kovacs la centru
0
PSG - Liverpool, meci de gală în sferturile Ligii Campionilor
1
Braga și Real Betis au dat-o „la pace” în primul sfert din Europa League: Antony, aproape să aducă victoria în prelungiri
0
Problema neobișnuită afectează tricourile de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Da di baaa , *** iar au prins glas !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uitati-va intai la ce face sotia lui Hanca, se vede cum e artagoasa si face ca toti dracii, parca vroia sa sara la bataie cu ala din galerie, dar nu vad nici o agresiune, nu vad sa o traga de par, sa ii faca nu stiu ce, cred ca s-a exagerat prea mult.Hanca sa plece, daca asta vrea, si-a intretinut sotia cu banii de la Dinamo, bani pe care nu ii merita dupa prestatia din teren, doar in ultimile 2 meciuri ce a mai miscat ceva ca in rest a fost varza.
Sa nu-l intoarca pe Hanca! La revedere, du-te si stai cu sotia! Oricum nici fotbal nu stii, iata ca nici caracter! Nu-l intoarceti, du-te si nu te uita inapoi, te asteapta o cariera stralucita, te cam strange Dinamo.
Nici eu.
Axente, Gomelt si Katsikas pot pleca. Pe Daniel Popa l-as pastra.
Strambul aduce numai jucatori cu care Mimao sa ia Sampion Lig
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.