Alte știri din fotbal
Oltenii, acizi cu ilfovenii: „Le mulțumim că nu au ținut cont de cererea noastră. Vor avea probleme”
0
Note GSP la Universitatea Craiova - FC Voluntari: „Și-a făcut ghem echipa. Face umbră fotbalului, nota 2!”
1
Concluziile lui Filipe Coelho, după 3-1 cu Voluntari. De ce spune: „Nu e stilul meu”
0
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, după al treilea eșec consecutiv
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Echipe de start
0
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Dinamo are doar 22,000 de spectatori??? Ce-ai fumat Teică!!?... Sau vrei ca si la Dinamo sa se numere si firele de iarbă ca la mizeria blatistă fcsb, ca sa iasa prima in competitia suporterilor desi la fiecare meci al brânzarilor din burduf, National Arena este mereu goală, goală ca Prodanca in piscină !!? La ce suporteri are Dinamo, echipa trebuia sa fie demult in Ch. League!! Unghia-n glandă!
Dinamo are doar 22,000 de spectatori??? Ce-ai fumat Teică!!?... Sau vrei ca si la Dinamo sa se numere si firele de iarbă ca la mizeria blatistă fcsb, ca sa iasa prima in competitia suporterilor desi la fiecare meci al brânzarilor din burduf, National Arena este mereu goală, goală ca Prodanca in piscină !!? La ce suporteri are Dinamo, echipa trebuia sa fie demult in Ch. League!! Unghia-n glandă!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si peste o luna aflam ca nu au incasat nici 300 de mii de euro. in fine, sa iti dai cel mai bun jucator pe maxim 500 de mii de euro,asta inseamna umilinta suprema aka rinamo aka rusinea romaniei. sper sa stea negoitza pe viata la rinamo aka pana vine bancruta frauduloasa si ii desfiinteaza.
Oficial,dinamo e candidata la play out
bafta mai departe Paul Anton !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai Dinamo este in Champignon Lig de multi ani. Ei in Champions League nu o sa ajunga niciodata, indiferent de cati sustinatori au.
Sa ma ierti, Anton si-a pus amprenta pe jocul lui Dinamo, de cand e el titular si capitan Dinamo joaca slab spre foarte slab. Sunt sigur ca stelistilor (fcsbistilor) le pare rau ca pleaca Anton de la Dinamo.
PIERDERI AU FOST BUSULADZICI SI NISTOR ...!!!!!!!!! ANTON NU SI-A PUS NICIODATA AMPRENTA PE JOCUL LUI DINAMO ....!!! TREBUIE ADUS DE URGENTA LOTUL "U" CLUJ: FLORESCU , GIURGIU ; GOGA SI CORDOS .....!!!! CEI PATRU ACOPERA MARILE "GAURI " DIN LOTUL LUI DINAMO ....!!!! SIGUR CA ADUCEREA LUI NISTOR SAU DEACONU REPREZINTA UN MARE PLUS ....!!!! EU AS ZICE SI DE CIUCUR DE LA TIMISOARA , PENTRU CA PE ARTEAN DIN PACATE NU NI-L MAI PERMITEM ......!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.