Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Astra cumpără jucători de naţională în timp ce Steaua vinde pe rupte, becali nu se mai satură de vândut jucători. Ce ziceţi, oare care echipă va ajunge în grupele unei cupe europene, oricum, nu Steaua
În mod cert , a trecut și pe la echipa Națională ! Având în vedere „prietenia” strânsă cu dl. Pițurcă, a decis să evite ”conflictul de interese” și s-a mai înapoiat la echipa națională când era prea bătrân și uzat ca să mai fie util între niște coechipieri „no name” ! Mulțumim d-le Săpunaru că ne-ai demonstrat că ai rânză, pe lângă ura năprasnică împotriva a tot ceea ce a fost frumos în fotbalul autohton (fără îndoială Steaua) !
Vreti nu vreti , este cea mai buna mutare din liga 1 ! si mai lasati-ma cu transferurile stelei !!!!!!!!!!
stelar? A venit Ramos sau Varane?
Sapunaru a fost odata bun.La FC National.Acum e pe ultimii 10 m.La nationala nu a mai dat dovada de rautatea de care aveam nevoie.Copilul lui FC National.
"Transfer stelar", debordezi de penibil Intr-un campionat falimentar, care incepe,dar nu se stie ce echipe joaca,nu se stie daca vor termina toate campionatul,iar pr@stia e la rang de virtute,se gaseste un "poet in mizerie"sa debiteze "Transfer stelar".
Uita-te pe geam. E un dric la poarta si cai mascati. Nu mai are ce sa va tremure...
Sapunaru este la apusul carierei. S-a vazut si la Campionatul European ca nu mai poate alerga ca in tinerete. A fost un jucator bun pentru campionatul nostru.
Este cel mai bun transfer al verii in Liga 1. Astra chiar a reusit o lovitura cu Sapunaru.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.