Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Hagi-Becali,Becali-Pandele,nas-fin,nas-fin....
Dacă poza lui G.Hagi de aici este recentă și îl reprezintă în stare normală, atunci G.Hagi are probleme grave de sănătate.
deocamdata ii mai tine. Are inca trecere la echipe gen U Cluj care a ajuns vitrina Viitorului. Doar ca nu va tine la infinit, castelele de nisip se naruiesc repede, lucrurile fara suflet nu traiesc. Gica incearca ceva, dar intr-un fel smecheresc si din cauza asta nu va avea sorti de izbanda. Lumea te simte cand esti marsav. Iar Gica a ajuns marsav. Pacat
Alt "copil" (din trupa de old boys a agramatului) e dat afara. Ii face loc printului (ca tot n-are fizic de jucator de camp).
cum de nu la luat gigi la fcsb?
Saracul Gica,chiar arata a om bolnav in poza de mai sus!Are o culoare rosie in obraji ,cam nefireasca....cred ca are o tensiune de-i fluiera urechile!Daca nu se controleaza,o sa ii sara sigurantza cat de curand....sau ii pushca lampa de imagine....sau se arde placa de baza,ca sa revenim in actualitate....Pacat de el,tot machidon e....impulsiv,coleric si temperamental....excesiv!
Mare alianță sa nu zic cooperativa pentru salvarea comunei voluntari. De unde aceasta ardoare a echipelor mari sa salveze aceasta echipa comunală care sta pe locul unor echipe de tradiție. Poate ne scapa frf de ăștia ca văd altii nu vor.
Pitu ala bate pasul pe loc de cand a aparut! desi tanar, nu imi aduc aminte sa fi facut ceva in vreun meci de cand joaca! am auzit de el doar cand s-a facut schimbarea! dar gica stie el ce stie... stie? ca vad ca da tot ce a avut viitorul mai de perspectiva din ranchiuna , in primul rand! sau in cazul houri ori calcan, ca nu vor sa inteleaga cand li se spune ca cu fcsb se sta caprizen!
El e asa de cand s-a nascut dar unii de abia acum isi dau seama.
Hagi nu la distrus ci dimpotriva la ajutat. Daca era bun ramanea in Vest unde a fost. Problema este ca nu a facut mare branza nicaieri si asta denota lipsa de seriozitate, calitate, constanta samd. Nu trebuie sa fim rai. Daca esti bun joci, nu esti bun nu joci. Regula aceasta este valabila peste tot in lume indiferent cum te cheama. Breitner, lass die Kirche in Dorf!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.