Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Am vazut, daca nu era Kovacks ultiam data, castiga CFR cu 10-0!!!
Tu raspunzi numai ce iti convine.Imi bat capul degeaba.PAna una alta, zilele trecute,CFR, a anuntat ca un titular a fost testat pozitiv cu sars-cov2.In prealabil, el a facut antrenamentele cu restul colegilor, de ce nu a intrat CFR in carantina conform legii?
Deci dupa capul tau cornut, daca un cetatean de rand te imbolnaveste e grav, dar daca esti imbolnavit de un delegat dintr-o delegatie sportiva e absolut legal.
Ce are bilasco cu infractorii? Bilasco spunea ca CFR a respectat legea desi a pierdut bani, in timp ce infractorii ciobanesti ca de obicei vor sa o croseteze. Ba voi astia cu lanita chiar nu intelegeti niciodata ce cititi?
Daca nici macar dupa un an de tot felul de interdictii inca nu ai inteles DE CE trebuie sa stai in carantina dupa ce ai venit dintr-o zona ''colorata'', CHIAR DACA TESTUL E NEGATIV, inseamna ca la gradina zoologica a disparut ''cineva'' din inventar...
Pentru ca un PCR se pozitiveaza dupa minimum 5 zile, maximum 14. Daca mbappe a fost infectat acum 4 zile s-ar putea sa aiba PCR negativ la intoarcere dar dupa cateva zile sa bage toata liga I in izolare. Eu daca as fi jucatorm as refuza sa joc cu oile inainte de termnarea perioadei de carantina.
Daca nu se respecta legea, trebuie sanctionati toti indiferent de club.
Aici este vorba de ce au facut contra legii cu carantina. Crezi ca CFR nu mergea mai ales ca a platit avans. Au respectat interdictia. Fcsb nu au respectat si tocmai de aceea normal este sa intre in carantina.
UTA de ce nu a intrat in carantina, dupa ce a fost in Ungaria (care era in lista tarilor din zona galbena pe 8 ianuarie)?
Tot omul are voie să mănânce ce îi place! Bine că este destul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.