Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
chiar nu stiam ca au datorii si la alpab pt stadion nat arena,azi am aflat si eu,e clar,tot mai multe probleme,badea le inchide stadionul,eu nu stiu cum ar ramane contra,defapt ,nu a ramas nici rednic,nici nimeni,clubul asta e in moarte clinica ,la fel ca rapid,numai ca la aia deja s-a declarat decesul,la astia se va declara,atunci cand se va finaliza,iesirea incorecta din insolventa,se va lasa si cu ani grei de carcera,mi e mila de ei,ei viseaza sa se desfiinteze steaua,dar sunt sigur,ca o sa se ajunga la o intelegere intre cele 2 parti,csa nu va avea echipa,nu vine nici drq sa bage bani aiurea asa
sa vedem daca sta 1 an pe bara,acest elias psd,nu cred asta,presa ar trebui sa il urmareasca
Inteligenta forma de protest: "Vrem stadion fără pista, făcut din bani publici, ca noi sa putem rupe scaunele fără nicio apasare, sa aruncam cu petarde in jucători si sa intram pe teren când vrem noi. Doar Dinamo Bucuresti. PS: Speram ca nu va imaginati ca vom plati chiria. Vom juca pe datorie, c-avem cea mai tare galerie."
cred
Cu masca, fara masca. Ionele-pui de lele, cine le plateste mia de lei?
Stai tu linistit... A facut Elias destule si tot nu a patit nimic. Acum nu o sa fie o noutate.
Dar nu a-ti precizat care stadion????
Danciule, va trebui sa va deziceti de aia care au intrat, inclusiv de ilustrul *** bucurica, ca altfel veti ajunge cum era Steaua cand sudul se credea miezu' din fanta....1 meci cu spectatori, 3 fara...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.