FOTBAL  »  Superliga  »  FCM TG.MUREŞ-STEAUA, JOI, 21:30, DIGI SPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Oficialii mureşeni se tem pentru meciul cu Steaua: "Să nu ne bată cu arbitrii"

Articol de GSP - Publicat marti, 20 martie 2012 00:00 / Actualizat marti, 20 martie 2012 09:35

Înaintea meciului FCM Tg. Mureş - Steaua, meci care va avea loc joi, de la ora 21:30 (în direct pe DigiSport 1 şi liveTEXT pe GSP.RO şi M.GSP.RO),  şefii grupării mureşene au declarat că se tem ca partida să nu fie decisă în favoarea "roş-albaştrilor" de către arbitri.

"Sperăm ca jocul cu Steaua să se dispute pe teren, să nu fie hotărît de arbitru, aşa cum s-a mai întîmplat în trecut", a spus Tătar Bela, preşedintele Consiliului de Administraţie al lui FCM Tîrgu Mureş.

Acesta face trimitere la meciul din toamna lui 2010, cînd Steaua a bătut la Tg. Mureş cu 1-0 după ce formaţia gazdă a avut 3 jucători eliminaţi.

Citește și:
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
Stranieri
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
Special
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
Superliga
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
Superliga
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
FOTO Gară istorică din București este demolată
Profit.ro
FOTO Gară istorică din București este demolată
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

În iulie 2026, un vlogger a petrecut o zi Cernobîl » Șocat de ce a găsit la bazinul de înot al „orașului fantomă”

O minge în cap i-a schimbat destinul! Cum a ajuns Ștefania Uță campioană europeană și speranța României la Jocurile Olimpice


Comentarii (37)
liviuemil
liviuemil  •  20 Martie 2012, 20:35

Pai voi l-ati vrut pa Tudor! Sper sa nu fie si anul asta ca iar face meciul praf!!!

statham_j
statham_j  •  20 Martie 2012, 18:36
Postat de alpin pe 20 Martie 2012, 14:18

Binenteles ca vor incerca sa ba bata cu arbitrii! Dar - dupa ce ati scapat de Lacatus - fiti atenti la jucatorii proprii vulnerabili la branza!! Ciobanul are obiceiul sa mituiasca jucatori adversi. Sa speram ca nu l-ati transferat si voi pe Szukala!!!

poate pe Cardozo? intreb si eu, am vazut ca joaca mereu pentru adversari...

fconstantin
fconstantin  •  20 Martie 2012, 15:52
Postat de fconstantin pe 20 Martie 2012, 15:47

Bai descultilor voi d-abia stati in picioare si va e frica sa nu cumva sa pierdeti pe mana arbitrilor? pai voi si in liga a doua aveti mari probleme sa castigati un meci ca sa nu mai spun ca finantatorul vostru e in parnaie unde ii e locul!!!Oare de ce?!?

sa se teama ca se strange latu' vorba lui nea Tomescu!!!

Vezi toate comentariile (37)
Comentează