Alte știri din fotbal
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Trei goluri în Ghencea
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
4
Știri din fotbal internațional
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Bre, dar il mai astepti pe mosh ? Ce crezi, mai vine si la tine in viata asta ?
Pai si ar putea sa nu dea nimic ,sa ii ia pe toti si sa ii bage in buzunar sau la cazinou:)
El a recunoscut! ... [Postat de valah1986campionii.europei pe 20 Octombrie 2014, 02:24 In Ro am dus-o bine cand am fost in sistem mare mahar. :))))))))))))))))))))) Plase de bani pile relatii BĂRBAȚI carciumi distractie. :))))))))))))) Din munca cinstita faci Paula aici, un apartament intr o mahala si un junghi de masina]
Fratelo de ce ai schimbat parola la pagina de facebook fara sa imi spui? www.facebook.com/mihai.hoffman/photos
Asa vezi:)
Pai gigi da banii pe care ii incaseaza, vorbesc prostii, a 10e parte din ce incaseaza, nu mai incaseaza nu va mai da nimic .
O primă concluzie, cine este...Valah?
Bine ma. :)))
sincer, asta cred ca este doar o legenda urbana..)
exact !.>)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.