Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Ca si Chipciu, Tatarusanu, Stanciu .....
Bai prostea aia ne-au luat titlul de sub nas, ne-au umilit niste pusti
Du-te baietas , ce rost are sa freci banca la STEAUA unde s-ar putea sa intri , pleaca unde a intarcat mutu iapa ca acolo joci sigur nu , esti si mare valoare , balon umflat...
Și ăia citați de tine ce au făcut după ce au plecat de la Steaua, măi smart boy? Pe Iancu l-au dat afara turcii după câteva luni, iar Hagi l-a zburat de la Viitorul imediat după terminarea campionatului ăsta. Mihai Costea a mai doar jucat 18 meciuri in 2 ani pe la arabi. În 2 ani a ajuns la o cotă de 150k €, de la 1,5 mil. € la Steaua. În sezonul trecut a jucat 3 meciuri mari și late. Andrei Ionescu are acum o cotă de 50k €, de la 800k € la Steaua. După ce a plecat de la Steaua, in 7 ani (2010-2017), a jucat doar vreo 60 de meciuri adunate în total de la 5 echipe de liga 2. Acum a ajuns la Voluntari. Vai de steaua lor! Au fost țepe de țepe!
BAIATU VREA SA JOACE, NU SA LUSTRUIASCA BANCA LA FCSB. PREFERA SA RAMANA LA VIITORUL, UNDE ARE POSTUL ASIGURAT, DECAT SA-L JIGNEASCA CIOBANUL MAINE, POIMAINE. ASTA NU INTELEGETI VOI, CREDETI CA TOTUL SE REZUMA DOAR LA BANI.
Nedelcu si Messi pun conditii. Coman nici nu mai vorbeste cu romanii. Tipic romani.
Cred ca NEDELCU e adeptul proverbului: decât codas la oras, mai bine fruntaș la sat.
Becali a crezut ca poate negocia cu o echipa cu care are un proces pe rol Sunt si alti jucatori cu care se poate negocia cat mai repede
a primit o oferta de la fece dablin n ai aflat?ori n ai acces la presa irlandeza ori aveai treaba cu jghiaburile p acolo
zi ba sandule nu ie halep de vina in cazu nedelcu?cobra fulga si toti ailalti preteni ai tai ce zic?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.