Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
S-a lăsat liniștea la naționala Belgiei » Ce s-a întâmplat imediat după remiza cu Iran
0
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Războiul asta e o mare tragedie ! Clar! Nu știm ce e acolo exact dar sincer o f mare parte din vina cred că o are și Zelenski. In fine...ce nu înțeleg eu...se știe că bărbații n au voie să iasă din Ucraina... trebuie sa...lupte .etc. Cum de fotbaliștii și alți sportivi..apoi...balerini...mai știu eu ce...ies fara probleme????? Adică unii trebuie obligatoriu sa fie carne de tun iar alții ...nu i intereseaza
ceseistule, singurul impostor, hotz, pervers si *** sangeros este Putler, atat. Restul e propaganda sovietskii, pe care matale o arunci asa cu buna stiinta. In toate comentariile, ai grija sa-i improsti cu mizerie pe ucraineni, de parca ei sunt vinovati ca *** a intrat cu tancurile, aviatia si rachetele peste tara lor. Daca adori dictatura, si in particular cea a piticului cracanat, de ce nu iei viteza catre Sibirii? Poate o sa-ti gasesti echilibrul spiritual si o sa te dezvolti in liniste in noroiul sovietic, noi nu te incurcam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa este, v-am auzit cand ati cantat impreuna cu suporterii nostrii mai multe cantece si imnuri ale CFR-ului. Chiar mi-a placut. Ati dat dovada ca e o sansa sa va civilizati. Au lipsit totusi acei 200 de huligani asa zisi suporteri U-isti, care distrug mobilier si toalete pe stadion, dau cu borduri de trotuar in jurnalisti sau cu bucati de scaune in jandarmi. Noi, suporterii ceferisti, le dorim sa ajunga la mititica***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Momente usor nefiresti, sa participi la un meci de fotbal a carui ''mesaj'' este pacea, o pace refuzata chiar de catre cei care au facut sa izbucneasca acest macel... Mi-a fost frica la un moment dat ca baietii nostrii, si ei prezenti in Gruia, sa nu faca vreo nefacuta... Spre cinstea lor, au fost la inaltime! Haide ''U''!
Absolut corect... Ma mir ca nu ti-au sters (inca...) comentariul...
...:) De acord, dar iti garantez ca nu ''clujenii'' se ingramadesc la ceea ce te referi tu... M-am abtinut sa caracterizez, ma cenzurau si pe mine...:)
Daca s-ar fi ingramadit clujenii cum se ingramadesc la *** lor de festival anual, faceau ceva frumos. Cam penibil sa strangi asa putini oameni pentru o cauza frumoasa, multumiri celor care au venit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un gest uman și firesc al poporului român care își arată empatia și valorile(nu suntem doar *** Europei și cum ne vedeți voi), tot oamenii de rând suferă. Totuși, poporul ucrainean ar trebui să se gândească de 10 ori înainte să-l facă erou pe impostorul de Zelensky, care se joacă cu destinele țării lui! Mă tem că este susținut să fie cocoș de către o altă superputere care vrea conflict cu Rusia, dar nu direct!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.