Alte știri din fotbal
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Liftul care a căzut la Ministerul Transporturilor avea cablurile schimbate ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
politician mincinos ? nu cred ca exista asa ceva si te rog sa iti retragi afirmatia.
Se rasuceste Stefan Andrei in mormant...
Chiar daca s-ar uni cumva, cei doi patroni s-ar certa dupa doua saptamani, nu mai visati cai verzi pe pereti.
esti un prost! cum sa fuzioneze cu cs mogosoaia, prostule ? suflete inchiriate ce sunteti voi astia de la cs mogosoaia.
Teama politicienilor, este să nu ajungă FCU de partea unui contracandidat in alegeri. Atunci ar fi o mare problemă pentru Olguța.
Se baga si mamaia in seama ca vin alegerile !
Cacealma! Nimic mai mult. O echipă mai bună, nu se obține prin fuziune, ci printr-un buget mai mare, minim dublu. Fuziunea, înseamnă un dedesubt, ca să dispară una dintre ele. Ar fi cea mai mare greșeală a lui FCU. Politicienilor le este frică. Exclus fuziunea.
Trebuie să fie absolut lipsit de creier Mititelu să accepte o astfel de variantă după toate mizeriile pe care i le-au făcut Olguta și Rotaru.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fuziunea poate incepe... tatuat al mic de la fc... tatuat al mic de la csu... cine seamana se aduna...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.