Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
FIFA atacă UEFA în scandalul „Folarin Balogun”! Scrisoare în 13 puncte
0
Cu golul din SUA - Belgia, Lukaku a stabilit 3 recorduri la Campionatul Mondial
0
Suspendat pe teren?! Cifrele șocante ale lui Balogun, atacantul pentru care Trump a sunat la FIFA
0
I-au „plătit-o” lui Donald Trump! Gestul belgienilor, după ce i-au umilit pe americani
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
A se citi printre randuri: Femeia fugita de la Vadim Tudor la psd care a distrus pe U,cea care a abuzat sistemul, si a ajutat in mod ilegal crearea unui alt U, are din nou pareri despre U... Off! Avea dreptate Vadim; femeia are minte cat o broasca!
Duoamna vrea fuziune cu cineva .
:)))
relax. nu vrea nimeni sa se uneasca cu acea clona politica aka mogosoaia 2013.
Dap, dupa cum spui dumneata rezulta ca va ruga FRF sa va inscrie in Liga 2 si voi nu si nu ca vreti sa fiti corecti. Si numai dupa indelungi rugaminti v-ati lasat induplecati sa le faceti favorul. Da, am fost Dinamo Pitesti. CSA a inceput din liga 4 din cate imi aduc aminte.
se apropie alegerile in polul saraciei din ue.
Disgusting
Penestilor ! ..."Pe 5 iunie 2014, Cornel Penescu a fost condamnat definitiv, de ICCJ, la trei ani de închisoare cu suspendare, după ce a fost găsit vinovat că l-a plătit pe fostul arbitru Ionică Serea să declare echipa FC Argeș câștigătoare într-un meci disputat cu Steaua București."
Voi sunteți ăia, cum vă zicea, Dinamo Pitești? De asta nu zici nimic de Dinamo sau CCA că au pornit direct din Divizia A?? Universitatea Craiova ce ar fi trebuit să facă în fața unei hotărâri adoptate de FRF, sau, ce altceva ar fi făcut orice altă echipă? Și reține, "favorul" a fost privit ca o reparație a nedreptății istorice făcute Craiovei fotbalistice și mult încetrcaților sulorteri ai Universității. Bine, asta este clar pentru oricine, nu și pentru inamicii fotbalului oltean.
Tanti, *** parnaie!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.