Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
2
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
24
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Antun Palic a analizat Dinamo Zagreb - FCSB: „Eu așa-mi doresc, sincer”. Ponturi de la Zagreb + Precauție în privința „câinilor”
0
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
haideti sa votam pentru un antrenor! fac eu totalul in procente. Eu votez Protasov.
Daca Hagi accepta...va fi jale mare! Chiar daca Becali ar transfera in aceasta vara tot lotul Barcelonei...cu Hagi antrenor, Steaua are sanse mari sa retrogradeze.
Zenga nu vine la Steaua ca si-a prelungit contractul cu echipa lui.... HAGI nu este cine stie ce antrenor...... OIi, jos palaria si ai multumim , BERGODI. E SINGURUL ANTRENOR DE VALOARE, DE CARACTER SI AMBITIOS...... SA NU UITAM CA BERGODI E SINGURUL ANTRENOR CARE LA DAT AFARA DIN VESTIAR PE MARELE GIGI BECALI....... BERGODI E SINGURUL ANTRENOR CARE MARITA SA ANTRENEZE IN TEMPLU !!!!! HAI STEAUA BUCURESTI, TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI.....
Udrea asta e incredibil, cred ca e din cauza numelui ca minte mai mult decat Nuti, aia de la Cotroceni.
Iar aceste constatari nu le fac in calitate de mare prieten cu Olaroiu. Ultima data l-am vazut prin februarie. Era cu Gino, iar eu am venit cu Florian Bichir. Nici randurile astea nu le-as fi scris acum, daca nu m-ar fi deranjat ca, in ultimul timp, presa il prezinta ca pe un vultur la panda. Si chiar nu e. Nu exista pe aici vreo prada pentru el. Pe Olaroiu si-l disputa niste miliardari, care dreseaza ei soimi si vulturi, iar noi il sacaim cu maruntisuri. RIBoanchis
Cand am zis ca a domnit, m-am referit chiar la o curte domneasca, unde se exprima bufonul Meme. Acolo unde Piturca a incercat sa se impuna si n-a putut, Olaroiu a dominat, reusind sa-l puna pe fiecare la locul lui, dar si sa impace pe toata lumea. Stie sa fie demn si diplomat in acelasi timp, nu spune niciodata nimic in plus sau pe langa subiect, vorbeste pe limba fiecaruia. Stapaneste pana si limba lui Dodel, care nu parleste romaneste.
Olaroiu nu va continua la Steaua. In Ghencea, a facut foarte mult in foarte putin timp. Fara a avea intentia de a-i leza pe Lacatus, Ilie Dumitrescu sau Cartu, oameni care mi-au inseninat copilaria si adolescenta cu driblinguri si goluri fastuoase, trebuie sa spun ca Olaroiu este singurul antrenor care a domnit la Steaua, in perioada Gigi Becali. .
Sper sa nu se duca Bergodi la Steaua
parerea mea e ca trebuie sa vina un antrenor nou cu ideile lui noi si care sa stie tactica. olaroiu nu e nici jumate din antrenorul care se crede. si nu cred ca o revenire a vreunui antrenor din trecut e recomandata. unul tinerel din scoala olandeza sau nemteasca
dupa spusele acestui inteligent ce a scris acest articol STEAUA a avut 2 antrenori in perioada iunie-septembrie 2007 (scrie tu prietene nu mai da copy paste ca te faci de tot kktul) HAGI SI BERGODI. Rusine faceti niste articole de rahat....pacat ma asteptam la mai mult din partea voastra....Orice antrenor vine la STEAUA NU ARE VIATA LUNGA CU GIGI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.