Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Proprietarul Dacia anunță concedieri masive: centrul de la Titu, vizat de ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Esti bun sa fiti mai dur cu ei.Moarrte t/iganilor. Hai Muresul Deva!
pacat ca na iesit ceva mai grav.
apai ala in afar de faulturi nu-i in stare de nimic ...sa de duca d.r.a.c.u ...de fotbalist,esti un penibil...te rugam mult lasa-te de fotbal ..si incearca alte sporturi...sunt multe in lume !
Bravo !!! Radoi e un tziganus!
RADOI UNICUL NOSTRU CAPITAN....CARE SPRE DEOSEBIRE DE ALTII DA TOT PT STEAUA...CAND VA UITATI LA POZELE ASTEA SPER SA INTELEGETI CE FACE RADOI PT STEAUA SI CA POATE RADOI E PRINTRE PUTINII JUCATORI DE LA STEAUA CARE CHIAR IUBESC ECHIPA ASTA,CULORILE,TROFEELE SI SUPORTERII CARE DE F MULTE ORI IL INJURA...FACE ORICE PT STEAUA SI NU A ARATA ASTA NUMAI ODATA...RESPECT MIREL RADOI
GEST LU HANDICAPATU ALA DE UTA,E CRIMINAL.
sa-i aute dumnezeu sa se accidenteze la fel cum l-a accidentat el pe Radoi sezonul trecut...
Radoi Unicul Capitan.
Pai asta i-a fost misiunea de la Cluj..sa rupa stelisti.Oare nu s-o gasi un killer si pentru el ?
FORTZA STEAUA!ADEVARATUL CAPITAN MIREL RADOI!A DEMONSTRAT SI ASEARA!BRAVO RADOI!DESI A FOST ACCIDENTAT A JUCAT EXCEPTIONAL!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.