Alte știri din fotbal
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum! El n-a antrenat vreodată în viaţa lui la nivelul ăsta”
0
Sezonul regulat din Superliga Feminină s-a încheiat
0
Continuă sau nu la Dinamo? Kennedy Boateng, cu cărțile pe față: „Clubul e conștient de asta! Poate voi semna...”
0
Știri din fotbal internațional
Doliu în fotbal: fostul internațional care a jucat la un Mondial istoric a murit la doar 45 de ani
0
După succesul de la Udine, Dan Șucu a făcut-o pe Moș Crăciun la Genoa » „Ce frumoși sunteți, toți și toate!”
0
Mario Balotelli lovește din nou: „Aștept oferte din Serie A și visez la Mondiale! Mai am timp până la 50 de ani”
0
O națională amenință cu retragerea de la Cupa Mondială din cauza unui eveniment cu care un meci s-ar intersecta
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Hahahaha! Bravo oltenilor! Cate sezoane a desconsiderat fcsbeul competitia prin blaturile odioase cu nasul repetent? 4? 5? Acum sa vada si ciobanul cum e sa fi in situatia pagubitului!
Ce jucatori are Steaua?:))) 1 fundas central de meserie si nici un numar 10 in cel mai bine cotat lot din campionat... Asa ceva doar la pro sti
Crotalie e ALPIN !. A, OVIDIU 3003 ARE MULTE CONTURI . Ottobraun etc.." FACE PE PROSTUL !
Acolo unde a ramas dupa celebra omenie 2-5 si episoadele ce au urmat!
"Vom alinia, din respect pentru competiție, cea mai bună echipă" . Pai cu viitorul unde va era respectul ?
Pai sa bage prima echipa si sa joace frate la sange ,suporterii asta vor si unii si ceilalti.Manevrele de culise conducatorii le - au facut,le fac si le vor mai face ,toti au stat drepti dupa caz si interes......
felicitari craiova
Daca Becali pierde campionatul asta, o face pe mana lui (si eu cred ca-l pierde). E grav cand ajungi la mana altuia.... A avut campionatul in mana, s-a bagat in treaba in alcatuirea echipei si tacticii , primeste ce a primit intotdeauna cand s-a bagat. Insa aici nu e de gluma, e vorba de apararea corecta a sanselor. Jj a intrat la puscarie pentru mai putin de atat. Tot ce-a zis Marcel Popescu nu sta in picioare... Au zis ca si-au menajat titularii cu Viitorul pentru meciul de Cupa, care era peste 11 zile. Acum baga prima garnitura ,cu 4 zile inainte de Cupa. Unde e logica?
cine a zis ca e de acord cu ce a facut becali atunci. asa va explicati voi ?
Becali spune bazaconii , suntem obisnuiti, dar Marcel Popescu ce spune? Adica vor alinia "DIN RESPECT PENTRU COMPETITIE" cea mai bună echipă, iar cu Viitorul au jucat cu rezervele rezervelor, probabil tot din respect pentru competitie. Lasa abureala tataie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.