Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Nuno Campos spune secretul, după ce a spart gheața la Dinamo: „Lucrăm două zile aceste lucruri și urmărim multe filmări”
2
Știri din fotbal internațional
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
5
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Scandal uriaș în Italia! Doi foști jucători de la Juventus, anchetați pentru fals și tentativă de extorcare
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
ASTA E
eu am inteles ca a fost gratis numai ca cipriotii vroiau k steaua sa mai dea si bani numai sa ne scape de el iar jiji nu a fost de acord :(...pacat !!! hai fratilor sa facem cheta si sa -i dam la echipa care vrea sa-si ia teapa cu handicapatu ala
Un milion pentru Lovin?! Ciobanul parca joaca Monopoly... Vrea sa dea tot ce e prost scump, iar el sa cumpere tot ce e bun ieftin. Suntem pierduti cu gibonul asta!
Cica prea scumpii pt grecii :))=))....astia sunt din cipruu ma lebedelor:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.