Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 29 iulie 2008 00:00
Fundaşul Bogdan Onuţ speră ca va reveni pe teren la meciul de duminică, cu FC Vaslui, după ce a ieşit accidentat la genunchi în partida cu U Craiova. "Am ţinut toată noaptea de după meci gheaţă la genunchi şi nu s-a umflat, dar am dureri foarte mari. Nu este ruptură musculară sau ceva grav. Pare a fi doar o contractură, dar un diagnostic exact voi afla marţi, după un RMN. Sper să joc cu FC Vaslui", a spus Onuţ.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!