Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
0
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Bun, i se cere lui Negoita sa plece. Cine vine sa tina Dinamo pe linia de plutire? Ultras Tei? Hai sa fim seriosi! Nu spun ca Negoita procedeaza foarte inteligent, insa, de bine de rau tine clubul pe linia de plutire. Vedeti pe cineva sa vina sa bage bani la club? Eu nu. Tiriac nu vine decat daca, pe termen scurt (la el se apropie funia de par), ar avea de castigat, altfel nu baga un cent. Sa vedem, acum, dupa ce a adus 4 jucatori de valoare cum se va misca echipa.
Ajunge! Acest sondaj este unul fals. ps.Ultras Tei,a spus-o la supărare,dar acum i-a trecut supărarea după achizițiile făcute de Dinamo.Doar Dinamo București.
Tiriac nu este atat de nebun ca Jiji sa-si bage banii intr-o gaura fara fund.
Nu inteleg ce aveti cu Negoita. El a cumparat un sereleu si s-a comportata cu Dinamo 1948 ca atare. Atata timp cat palmaresul sigla si numele Dinamo Bucuresti apartin lui Badea, adica lui CS FC Dinamo Bucuresti, luati-va de Badea.
Singurul om capabil sa readuca Dinamo in fruntea fotbalului Romanesc este Tiriac, el are puterea finaciara de a transforma Dinamo dintr-o echipe ce se lupta sa nu se intoarca in insolventa, intr-o echipa care sa domine fotbalul Romanesc. Doar ca Tiriac nu o sa investeasca niciodata intr-o echipa de fotbal.
articolul este scris la comanda din Pipera , a adus 3 internationali , 2 titulari la echipele lor nationale . 1 Algerianul acela peste Melvia , 2 . Slovacul, Marici este la nivelul lui Pulijc . Mai aduce un atacant si mijlocas si ehipa daca se incheaga are sanse foarte la o dubla , campionat cupa .
Cei care cer ca *** sa plece aea au probleme cu capul si au nevoie de medic urgent sau sint ortodocsi lui BECALI SI PRETEN CU PUSCARIASU ,,MM,,un dinamovist nu are cum sa ceara asemeneia lucruri stiind in ce situatie a fost clubul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lui negoita sa-i intindeti covorul rosu ,altfel ajungeti ca rapidulet care s-a spart in 5 aschii.
Sa plece si cine crezi ca va veni? Crezi ca se inghesuie miliardarii la portile clubului? Gandeste-te daca pleaca si vine vreun Moraru, care fura banii din drepturile tv si va baga in faliment. Asta nu baga bani dar macar mentine clubul pe linia de plutire, in mediocritate ce-i drept.Mai mult, n-ai sa vezi om de afaceri care sa bage bani fara sa stie sigur ca va scoate profit. Ce motive are sa investeasca, ii garanteaza cineva ca ajunge in grupele uel anul viitor? E constient ca e aproape imposibil sa intre in grupe la ce coeficient are dinano.
Unora le place shaorma .... a venit la Iasi unde a promis ... Iasul - Campioana tarii ! ... dar a plecat bine mersi , fara a baga un ban . De ce am impresia ca toti cei care au tras in noi , acum , se dau mari afaceristi - Sa fie populatia Romaniei asa de firava !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.