Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
nu-l condamnati pe ratoi ! Era cea mai buna varianta posibila ! In Europa nu cistiga mai mult de 5-600000 eeuro anual plus ca ar fi lustruit banca de rezerve sau patul de spital !
cam asa sta treaba cu radoi,stelistilor.dragostea mai trece si prin stomac
ARE DREPTARE TEPELIN...ORICUM RADOI VA RAMANE IN SUFLETUL MEU...STEAUA=RADOI...TE ASTEPTAM INAPOI CAPITANE..RESPECT MIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL RADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOIIIIIIIIII.....MIIIIIIIIIIIIIIIIREEEEEEEEEEEEEEEL RAAAAAAAAAAAAADOOOOOOOOOOOOOOOOOIIII....PE STADION TOT ASTA SE VA AUZI KIAR DAK U VEI FI IN ARABIA...VOM STRIGA ASHA TARE K SA AUZI SH U KAPITANE..TE IUBIM,MULT SUCCES
Tepeline, te dau afara Tolontan si clica lui. Auzi ce tupeu la el...sa nu-i ridice osanale finului. Pfaaai...
eu unul, pt tine Mirel, am mai venit la stadion in ultimii ani. chiar si atunci cand erai accidentat. pt mine esti deja pe acelasi soclu cu Fiara, ca simbol al Stelei. nu intru in detalii, nu are sens, sint prea multe de spus. singurul lucru pe care-l regret e ca nu voi mai putea striga pe stadion, cat ma tin plamanii, "Mireeeel Radoooi, Mireeeel Radoooi!!!!". sa fii sanatos si ferit de ghinioane acolo unde mergi. RESPECT MIREL RADOI PS: absolut just articolul. cel mai pertinent. fe
a facut bine Radoi si dumneata , domnule Tepelin pentru ca asa e , adevarul este realismul care ar trebui sa ne conduca pe fiecare intr-o societate in care daca visezi esti mort! Este cel mai bine pentru Radoi si pentru toti daca am gandi asa ...dar din pacate lasam sentimentalismele de doi bani sa ne conduca deciziile in viata ! Bravo Radoi ! Felicitari Tepelin!
Bravo, domnule Tepelin! Ma mir ca celor de la Gazeta, le-a scapat de la "moderare" o asemea pozitie, de-a dreptul "reactionara". Ce mai fac ei, ce mai scriu ei fara Radoi, ei care au umplut pagini intregi cu accidentarile si transferurile lui Radoi?
Excelent articol! Bravo!Rog sa-i transmiteti si lu tontolan acest articol. Poate devine mai obiectiv, desi nu cred.
am fost surprins sa citesc acest articol pe acest site..... foarte bun , cred ca se apropie de ceea ce simte si gandeste si Radoi (cel putin si eu asa as gandi). Cu acest articol am descoperit un jurnalist : Catalin Tepelin!!! Tineti-o tot asa!!!
Acum trebuie sa cheltuiti cu cap banii care intra in cont. Cel mai bine, cumparati un coordonator de joc (de care avem mareeeee nevoie) care sa puna in valoare atacantii pe care ii avem (ca sunt destui), iar de fundas stinga il avem pe Rada. Multa bafta Radoi!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.