Alte știri din fotbal
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor date de FRF
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
5
Știri din fotbal internațional
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Logica ține doar de cei cu noi sau cei împotriva noastră
Răspuns final? Deci vaccinatul poate transmite, poate sa primeasca, dar e mai cu drepturi decat nevaccinatul? Unde e logica? Forma mai usoara? Cine poate verifica asta? Un diabetic vaccinat moare la fel ca unul nevaccinat daca face boala. In rest doar povesti.
nu este vorba despre transmitere, este vorba despre protejarea ta ca individ, în primul rând.
Problema sunt spitalele pline
Aș duce chiar mai departe comparația lui Klopp: pe când un protest al ceror care vor să conducă, dar nu au carnet? Nu-i tot îngrădirea libertății de mișcare?
Daca nu te-ai vaccinat pana azi inseamna ca nu doresti acest lucru. Asta-i una. E dovedit deja ca si vaccinatii pot fi infectati si pot transmite virusul, nu degeaba ti se cere, indiferent daca esti sau nu vaccinat, un test inainte de a calatori in alta tara. Asta-i a doua Si acum intreb de ce cei nevaccinati nu pot avea acces, doar si-au asumat riscurile nevaccinandu-se. Cui pot transmite ei virusul ? Celor vaccinati, care nu ar trebui sa aiba probleme, sau celorlalti ca ei, care si-au asumat si ei riscurile. Unde e problema ?
Da, bravo Udrea, mintea creata a lui geambasu functioneaza in "falduri"! Iar Klop nu e specialist, e si el o trompeta!
Metre, ăia sunt vaccinați în proporție de 80%, noi în proporție de 35 %. Ăia își permit, noi mai așteptăm echipele mobile să ajungă în sate. Nu ar trebui să facem comparații, dar dacă- i musai, ne putem compara cu vecinii noștri. Cică ei stau și mai rău, dar au ceva aparte în ADN, nu se panichează la ordin. :))
Lasa-l ma, ala e la *** acolo si ii face pe englezi nespalati ca se vaccineaza....ireal ce exemplare avem.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-am citt, dar am altă părere despre subiect, metre. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.