Alte știri din fotbal
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
0
Finanțare deblocată la clubul din România » S-au dat 1,2 milioane de euro
0
Muralul de 90 m2 cu Gheorghe Hagi și un mare rival, după ideea Ambasadei Columbiei, a fost inaugurat la Arena Națională
2
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia
0
Știri din fotbal internațional
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „Nu voi fi ca Putin! Plec”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
fanii sectiei de fotbal infiintate in 2017 sustin “un club curat mai presus de toate” , club care a platit din bugetul statului organizarea unui meci de rugby pe un teren de fotbal , in care echipa care trebuia sa fie gazda la cluj a fost gazda pe stadionul oaspetilor
Eu il stiu pe Csaba Asztalos.E departe de a fi un tip inteligent...eu cred ca in situatii de criza trebuie masuri mai speciale...daca ingradirea drepturilor unor indivizi ,care refuza sa participe la efortul asta colectiv de eradicare a virusului inseamna asta ,atunci atata bai sa fie....cand ai 15 000 de bolnavi pe zi si sistemul de sanatate e aproape paralizat, ce mai au de spus cei anti vaccin..???cert e ca oricine se imbolnaveste acum si are nevoie la ATI , s ar putea sa crape...pt ca nu mai sunt locuri...sa l vad atunci daca nu regreta ca nu s a vaccinat...
Dar ca n-am voie sa fumez in acelasi loc cu ceilalti nefumatori (adica in sala la caldura sau la AC, in fata unei plasme si stand confortabil pe scaun, band si o cafea), trebuind sa ies afara sau intr-un alt loc mai incomod, nu este tot o incalcare a drepturilor ??? Sau cu asta ne-am invatat ?! O consideram o normalitate ...Dupa mintea lui Udrea insa cam asa ar fi - o incalcare de drepturi !
Daca 33% s-au vaccinat, inseamna ca Romania are 67% doctori. Si nu orice fel de doctori, doctori mult mai buni ca aia din spitale. Stiu ei mai bine ce trebuie sa faca. Totusi i-as ruga pe astia 67%, in caz ca se imbolnavesc, sa stea acasa si sa se trateze cu coji de ceapa. Atlfel, daca merg la spital, vor fi asistati tot de doctorii aia pe care i-au crezut prosti
nu trebuie vaccin pt o raceala,; noi avem IMUNITATE, avem anticorpii care se lupta cu bacteriile pt noi, si e firesc asa. NU POTI OBL;IGA PE NIMENI SA ISI BAGE IN VENE ceva ce nu vrea! ps: nOI ROMANII nu suntem prostii OMS-ului, si NU NE VACCINAM!!!
Noroc că nu ești tu la putere, Hitler mic ce ești. Deci toți nevaccinații să nu fie tratați de nimic (cancer,boli cronice autoimune etc) și să moară toți. Ceva de genul,nu? Ca de la om vaccinat la om vaccinat îți zic că ești prost. Am în familie mulți nevaccinați, le-am zis o dată, de două ori să o facă, nu au vrut. Am ales să le respect părerea. Tu în locul meu i-ai lăsa un pic să moară în chinuri, așa-i? Te distrează ideea asta? Cum poți să zici o asemenea prostie?
Nivelul inculturi poporului roman ajunge la apogeu. Multi isi dau seama de pericolul care le bate la usa dar din incapatanare refuza sa recunoasca. Pacat ca printre cei ce vor pleca mai aveau multe de spus si de facut in aceasta viata. Nu putem decat sa le spunem de pe-acum: "Tarana usoara".
Inclusiv voi, cei de la gsp, puneti in discutie utilitatea vaccinarii in numele unei democratii...*** intelese. Chiar asa, fiecare nestiutor intr-ale medicinei isi poate de, la voi , cu parerea ? jenant articol si sondaj
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu in locul statului as refuza sa tratez pacienti cu covid nevaccinati. Sau, i-as pune sa plateasca spitalizarea, indiferent ca sunt asigurati. Dar astia suntem. Ultimul loc la consumul de sapun si ultimul loc la vaccinare. Scuze, penultimul. Din Europa
De un an de zile, oamenii sunt bombardați zilnic cu cifre îngrozitoare, care arată cât de mortal este noul coronavirus și de ce trebuie să se supună autorităților fără să crâcnească, dacă vor să scape cu viață. Cât de mortal este virusul SARS -CoV-2? Pentru aceasta, trebuie mai întâi stabilit cine sunt cei morți de infecția cu COVID. Din cauza modificărilor pe care Centrul american pentru Combaterea Bolilor (CDC) le-a adus regulilor sale, numărarea morților de COVID din America este cu siguranță incorectă. Aceasta este concluzia unei analize realizate de Thomas D. Siler, doctor în medicină, pentru American Thinker. Iată și premisele care au dus la această concluzie. Numărarea morților de COVID-19 în Statele Unite diferă de alte țări, scrie Siler. Nu însă și de România, după cum se va vedea. Potrivit lui Deborah Birx, fosta coordonatoare a echipei de combatere a pandemiei, „dacă cineva moare cu COVID-19, îl socotim ca mort de COVID-19”. Încă din aprilie 2020, ministrul român al Sănătății, Nelu Tătaru, declara: „Am solicitat ca în fiecare județ toate decesele pe care le avem să fie considerate ca decese suspecte de COVID”. Într-o declarație ulterioară, Nelu Tătaru a explicat: „Față de alte țări care nu raportează – și mă refer aici la Germania – decât cazuri strict fără comorbiditate, care au murit de infecție COVID, am ales, și la recomandarea Organizației Mondiale a Sănătății, care ne-a cerut să raportăm fiecare caz de infecție cu COVID, am ales s
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.